Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olyan sok itt a szerencsétlen,...

Olyan sok itt a szerencsétlen, komolyan nincs annyi eszük maguktól hogy előbb rákeressenek? GOOGLE!

Figyelt kérdés
komolyan, unalmas már, ennyire nem lehetnek hülyék az emberek, mondjátok hogy csak megjátsszák!
2011. ápr. 20. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
De sokszor azok, sokszor csak lustak, sokszor csak kivancsiak mas velemnyere, es sokszor csak szorakoznak. Szerintem.
2011. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyenekre gondolok pl, h mennyire kerül egy piercing, egy repjegy, stb... amit nem sokan tudhatnak fejből, meg amúgy is van millió féle :D bár ehhez agy is kell, van aki szerint mindennek sablonára van? :D
2011. ápr. 20. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Van tobb tetovalo haverom es mindegyik attol megy falnak amikor felteszik nekik a kerdest, hogy: "Mennyi nalad egy tetko?" :) Szoval ilyen emberek es ilyen kerdesek vannak.
2011. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én adtam már el vaterán ezt azt és ott is megkérdeznek olyan dolgokat, h az én telefonomhoz jó, meg stb, aztán írom, h keresse meg, google, meg ilyenek, és volt aki megköszönte h mondtam h van ilyen h google. Hát nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen, de sokan csak lusták ám, itt egyszerűbb megkérdezni, meg nem tudják hogyan kell keresni...
2011. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha mér
2011. ápr. 20. 14:32
 6/8 A kérdező kommentje:
hoppá :D szval ha mér valaki eljut ide, azt valahogy megteszi... ha a legkisebb jóindulattal is, de ezeknek a fele simán eltalálnia a keresőkhöz ugyan úgy, ahogy ide jut... persze van aki unatkozik és nyomja a kamu kérdéseit, meg játssza az agyatlant, de az más :D
2011. ápr. 20. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell minden kérdésre válaszolnod... Ennyi.
2011. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát neked sem :D nem mondtam h zavar csak meglep mennyi a hülye. amúgy ki mondta h válaszolok is rájuk? éppen te vagy az akinek nem kéne minden szarra válaszolnia főleg ha semmi értelme. csak arra voltam kíváncsi h tényleg ennyire ostobák v rájátszanak... de látom sokan a kérdést sem képesek értelmezni, vagy olyanra válaszolnak ami nem volt kérdés...
2011. ápr. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!