Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik kiköltöztetek külföldre,...

Akik kiköltöztetek külföldre, mit hagytatok magatok mögött? (ház, autó stb. ) Van e-gyereketek? Megbántátok-e?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 08:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Csak halkan jegyzem meg az egyik felettem okoskodónak, hogy a patkány , az egyik legintelligensebb állatfaj, a delfin után...Tedd sebességbe az agyad, mielőtt kinyitod a szád. Ha megkérhetlek.
2009. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

Sziasztok!

Kicsit rolam en nem magyarorszagon nöttem fel hanem nyugatnemetorszagban de annak a valaszolonak aki nem reg el finnorszagba az szeretnem üzenni eleg szegelni valo velemenyed van annak örülsz hogy nem lesz magyar anyanyelve a gyerekednek itt is vannak olyan csaladok akik a gyerekeiket nem tanitotak meg magyarra es mi van belöle csak hatranya a gyereknek mert egy kulturatol elvettek es ahogy egy valaszolo is irta megis hogy beszel a rokonokal arra gontoltal mar? kettö te tudsz perfekt finnül??? akkor neki mit tanitasz meg? En sem kerestem magamnak ki több mint 20 evvel ezelöt ki hogy szüleim hova mentek de arra büszke vagyok hogy tudok magyarul es van bennem magyar kultura is. magyarorszaggal kapcsolatban hat igen ott a politikusok a hibasak de itt sem jobb mindenhol a politikus egy rablo es hazug ember de ez van hidjetek lesz magyarban is jobb hejzet csak megkene valtozni e gondolkodasnak is. itt pl ul kidobtak 30 ev munka utan egy nöt 1,30€ miatt ez nem vicc Berlinbe. amig sajnos nincs atgondolkozas minden teren magyarorsdzagba nem lessz jobb es ebben mindenki benne van. sok lehetösege van most is az orszagnak ha egy kicsit is gondolkoznanak ebböl a valsagos hejzetböl is lehet sok penzt csinalni hogy az orszagban jobb legyen.

Masik miert nem irjatok oda hova mentetek es miert point oda.

bocs a irasert de ezt magamnak tanitotam meg.es nem kell szegelni hogy magyar az ember!!!

2009. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Mindig utalom, amikor egymas hozzaszolasahoz fuztok hozza valamit! Igen, valaki ezt irja, valaki pedig mast. Senkinek semmi koze hozza. Ez most ugy jutott eszembe, hogy az egyik hozzaszolo Finnorszagba koltozott, es mar paran elkezdtetek kiforgatni a szavait. O egyetlen szoval nem mondta azt, hogy a gyereke nem fog magyarul tanulni!!! Szovegertelmezesi problemaban szenvedtek.

Akinek annyira de annyira elege van Magyarorszagbol, az meg mond sokkal cifrabbakat is.

Olvassatok el megegyszer mit is irt o!!!

A patkanyos hozzaszolo megis hogy kepzeli, hogy ilyet ir???? Te patkanyos miert nem mesz vissza Magyarorszagra, ha annyira super ott? Miert vagy meg mindig kulfoldon? Milyen segitsegrol beszelsz? Ki nem segit Magyarorszagnak, mi??????? Menjel haza, segitsel, akkor talan jut egyrol kettore az orszag.

Nem is valaszoltal a kerdesre, csak az elotted szolonak irtal egy jo nagy bunk. hozzaszolast!!!

En mar leirtam korabban a valaszomat, es kepzeld el, hogy nekem is az a velemenyem, hogy Magyarorszag egy tragyadomb, es szegyellem! Erted? Szegyellem. De tudom, hogy titokban te is szegyelled. Csak nem akarod leirni.

2009. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Előttem szóló, köszönöm a támogatást.
2009. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Latom mindenki irt eleget , hol a kerdezonek , hol a valaszolonak, es latom az van lepontozva , aki nem egeszen ert a masikkal egyet . En magyar vagyok , magyarorszagon is eltem egy evvel ezelottig, amikor a parommal kijottem nemetorszagba. Nagyon tetszik itt es fokent azt szeretem, hoyg sok kulturat megismerhetsz. Sok a kulfoldi valo igaz es azt hiszem nekem eppen ez tetszik benne . Nem is erzem ugy , hogy nekem itt semmi keresnivalom nem lenne es nem erzem kirekesztettnek magamat. Igaz nem telt el meg sok ido , de nem bantam meg. Az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy ha nem lenne a parom, mar regen hazakellett volna mennem, mind anyagi , mint lelki szempontbol. Valojaban honvagyam nem volt es meg most sincsen, de azert meg mindig furcsa, hogy nem ertem az embereket teljesen. Nekem otthon van egy hazreszem kulon bejarattal, igaz nem a nevemen , de eleg sok penzt oltem bele, ha az itt lenne , nagyon sokat lehetne sporolni az alberlettel,szivvel lelekkel epitettuk es most tudom, hogy talan soha sem fogok benne ismet lakni. Valojaban en az egesz csaladomat , rokonsagot,baratokat hagytam otthon. Van , hogy a siras kerulget amiatt mert nem lathatom oket , enm is gondoltam volna, hogy igy fognak hianyozni. De itt azt hiszem tobb ertelme van folytatni , mint otthon. Itt is rettenetes nehez es valoban mindenert meg kell kuzdeni, de megvan a remeny , hogy jobb eletem lesz. Otthon ezt lehetetlennek latom.

Ha ezt a megelhetesi szinvonalat ellehetne erni otthon szerintem sokan nem jonnenek el soha onnan. Itt mindig kulfoldi leszel, akar perfektul beszeled az adott orszag nyelvet , akar nem. Ha megkerdeznek tolem 20 ev mulva , honnan jottem , akkor is azt valaszolnam, hogy magyarorszagrol. Nem a papirjaidtol vagy magyar , hanem attol amit erzel es ahol felnottel.

En nem vitatkozni akarok, de aki szeretne tagadja le a gyokereit , en nem fogom. Szerintem ha neked megvan a lehetoseged kimenni , tedd meg , probald ki milyen es ha nem tetszik, vagy nem jon ossze , akkor meg mindig haza tudsz menni. Egy eleted van , egy probat meger! Persze neked kell torelalnod a dolgokat , igy csak te donthetsz.

2009. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
35%

A 22:12-nek , akkor most te is utalod magad?!?!!

Ha utalod , hogy mas hozzaszolasahoz fuz valaki kommentet , akkor te miert teszed? Hiaba irtad le a valaszodat az elozo oldalon, attol meg neked sem kell a masik hozzaszolasahoz hazzaszolni !!!!!!!!

Te nem birod ki ?

A finnorszagban elo illeto nagyon nepszeru lett , talan nem veletlenul. Igaz , nem irta , hogy nem tanitja meg , de azt sem , hogy igen, tehat a szovegertessel neked vannak problemaid !!! Raadasul eleg szepen!

En is szegyellnem ha az szuleim nem tanitananak meg az egyik nyelvukre es szerintem azzal , hogy nem ez lesz az anyanyelve , mindnet elmondott . Te pedig , aki Angliaba ment ki uzenem , ha annyira szegyelled a magyarsagodat mi a fraszkarikat keresel ezen az oldalon !!! Ez egy magyar oldal , vagy talan a szovegertessel van problemad? Menj fel egy angol oldalra es hirdesd ott magad, hogy te sehonnan se jottel, mert szegyelled a hazadat !

Mintha a te hozzaszolasod nem lenne bunko !

Meg valami ha elolvasod a masik hozzaszolast is , rajohetsz , hogy annak az illetonek sokkal tobb tapasztalata van , mint neked valaha lesz. O kulfoldon nott fel , te csak bevandoroltal oda es mindig is betolakodo maradsz , ha ezzel nem vagy tisztaban talan nem is elsz kulfoldon !!!

Megegyszer a szovegertesi problemaid miatt . Torold magad sz oldalrol, ha nem tartod magadat magyarnak es szegyelled. Mit keresel itt ?

Iszonyatosan felduhit az ilyenfajta tudatlan , ostoba emberek hozzaszolasa!!!

Legyen nagyon szep napod es gondolkozz el egy kicsit es amikor a tukorbe nezel remelem eszedbe jut , te mit irtal ide. Ezekutan hivd fel az edesanyadat es kozold vele , hogy szegyelled a magyarsagodat , biztosan buszke lesz rad !!!!

Azt sajnalom, hogy a lepontozas utan ezt nem mindneki fogja tudni elolvasni ! :)

2009. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent eladtunk elmenés előtt.
2009. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!