Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen autó a suzuki?

Milyen autó a suzuki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 14:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Japán
2009. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
igen, de minőségre értettem, kíváncsi vagyok a többség véleményére, kezdőnek megfelel nem?
2009. jún. 27. 14:47
 3/31 anonim válasza:
A Régiek gagyik,papírautók(swift) az újak naggyon jók. a kaszni erős,nagyon jó volt a törés tesztje.Mi most vettünk sx4et,nem a sedant hanem a csepp alakút. először nem akartam,legagyiztam,sztán kellemensen csalódtam.nagyon jól tapad az úton, keveset eszik. 7,5l városba, autópályán 10-12l. Ma már imádom.semmi erőlködés,hamar gyorsul.Ez az első igazi autó a suzukitól és ami biztonságos is
2009. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
55%
Szerintem egy rakás szerencsétlenség a régiektől kezdve az Ignisen át az Sx4-ig.Én ha rájuk nézek is rosszul vagyok, egyik renyhébb mint a másik.A Suzuki gyárnak inkább csak szöget vagy drótkefét kéne gyártani, azt talán menne nekik.
2009. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
Nekem Wagon R+ van, (második autó) semmi gondom nem volt még vele,elég megbízhatónak bizonyult.Két gyereket cipelek vele mindenfele, kényelmesen elférünk,bár hosszabb útra azért a másik kocsival járunk.. Mindig ódzkodtam a Suzukitól, de tényleg kellemes csalódás volt.
2009. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Édesapám mindig azt tuszkolta belém autóvásárlás előtt, hogy suzukit biztos hogy nem vásárolunk, így aztán a bizalmam nekem is édes kevés volt feléjük. Páromnak viszont egy swiftje van, és imádja. Ő alakítgatja, "tuningolja", bevallotta hogy 10 fillért nem ér az egész autó, neki még is a szíve csücske :)
2009. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
szar
2009. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
71%
shit
2009. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
62%

hát tapasztalatból...megbizhatatlan!!

és ahogy a vers is mondja:

"Gazdaságos motor meg metálfény kaszni.

SUZUKI A MI AUTÓNK, MEG IS LEHET B*SZNI! ...

2009. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

rengeteg forumot olvasok a suzukikról.Azt vettem észre,hogy akinek az van az isteniti akinek nem az az meg leszolja!megnéztem a 25-ös vezetői listát ahol a lopott márkákat sorolják fel-hát a 25-ben nincs benne a suzuki.

kicsi kocsinak tündéri kinézetre!a minősége-hát ki ilyent fog ki ki selejtest.van akinek sajna csak erre futja azt is 10évnyi hitelből.sajnos ez a gazdasági helyzet.motorilag azt hallottam tud gyorsulni.ez igaz?

2009. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!