Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Királyi esküvőre, érdemes...

Királyi esküvőre, érdemes lenne ki menni londonba? Hol lehet ilyenkor nézni utat vagy érdemes inkább autoval menni? Vagy ilyenkor minden horibilis?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas tömeg lesz, főleg, hogy munkaszüneti nap lesz, tehát mindenki más is ráér majd bámészkodni. Én kihasználom az alkalmat és inkább elhagyom a szigetet :)
2011. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem hiszem hogy megérné..itthon csak a fotelba dőlsz nasival és mindent láthatsz. Még ott tömeg, és az se biztos hogy fogsz-e minden látni.

Biztos jó élőben látni..mert szép*-*..de nem hiszem h sokat látnál.:/:S

2011. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

egyet értek az előttem szólóval.

Biztos az árak is drágábbak.Inkább élvezd itthon.

2011. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Remélem kimentél, nagy élmény lett volna :)
2011. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nos mi még mindig itt, Londonba vagyunk a párunkkal. Kimentünk és az ég világon semmit nem láttunk. 1 óra hosszát voltunk kint de siettünk is vissza a szállodába és kapcsoltuk be a tv-t. Úgy érzem ,hogy így tényleg felesleges volt elmenni. Sok élményt szereztünk de nem az esküvőről hanem a látványosságokból. Az esküvőt akartuk látni ,ahogy kilép Vilmos és Kate hát ez az ami nekünk nem sikerült.

Persze ha valaki egész héten ott éjszakázott biztos láthatta.

2011. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!