Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki milyen helyekre jutott el...

Ki milyen helyekre jutott el eddig? Sk sok választ! Akár egzotikus hely, tengerpart, város, bármi.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek!:) Engem most tényleg külföld érdekelt. Magyarországon voltam rengeteg helyen - és most le fogtok szólni - , Budapest gyönyörű, a többi város nekem nem különösebben tetszik. Vannak szép tájak (bár hol nincsenek), de semmi extra. Itt nincsenek igazán magas, gyönyörű hegyek, egzotikus tengerpartok és még sorolhatnám.. Budapest meg hába szép, az emberek életkörülményei miatt abszolút nem élhető sajnos.. De ez már más téma.:)

Irígykedni, vitázni meg felesleges, valószínű a kettőtök által felsorolt úticélok közül és is a Kajmán szigetes válaszadó egzotikus útjait járnám inkább végig. Imádok más-más helyeket megismerni, más kultúrákat látni.:) Hamarosan én is megyek külföldre dolgozni, remélem, akkor nekem is javulnak az életkörülményeim, és többet tudok utazni, arra nem sajnálom a pénzt, életre szóló élmény. Itthon ezt tényleg kevesen tudják sajnos megengedni.

Na de vissza a kérdéshez! Mindannyian nagyon szép helyeken jártatok, ha van kedvetek, írhattok bővebben, hogy melyik hely miért tetszett!

2011. ápr. 12. 14:49
 12/34 anonim ***** válasza:
Déli Orkney-szigetek (nem a Skóciai Partok mellett levő szigetcsoport!).
2011. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
100%
Olasz, Spanyol, Horvát ország, Ausztria, Románia, Szlovákia, Egyiptom (számomra életem legjobb nyaralása volt.Mindenképpen vissza szeretnék még oda menni :) Belföldön rengeteg helyen jártam, nem is szeretném felsorolni, és mint említetted az nem is érdekel téged :)
2011. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felpontoztalak titeket is!:)
2011. ápr. 12. 18:32
 15/34 anonim ***** válasza:

Finnország, Svédország, Norvégia, Izland, Dánia, Oroszország, Észtország, Németország, Hollandia, Cseh, Szlovákia, Ausztria, Horvátország, Olaszország, Franciaország, Portugália, Kína, Hongkong, Makaó, Kanada.

Versenyeken voltam, illetve pár helyen nyaralni.

2011. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Wow, és melyik tetszett a legjobban? Kanada milyen volt?
2011. ápr. 12. 20:02
 17/34 anonim ***** válasza:
Sajnos az is verseny volt, lényegében Torontoban voltam, de szinte csak a belvárost volt idő megnézni. Viszont elmentünk két napara a Niagara vízeséshez, az csodálatos volt, aki teheti utazzon el oda, mert nagyon nagy élmény :-) Maga az út is nagyon jó volt, bár visszafelé vihar volt és szó szerint ugrált a 747-es :-)
2011. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
Brazília!!! Utolsó nap könnyeztem reggelinél, nem akartunk hazajönni:) Az a táj, a kedves, mosolygós emberek, az óceán, esőerdei túra során a fáról ettük a mangót, találkoztunk marabundával(óriás hangyával) Fantasztikus volt! Bármikor visszamennék(és ott is maradnék:))
2011. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Hegedűs Viktor válasza:

Európát bejártam teljes egészében. Nem tudok különbséget tenni, de mondjuk én olaszokkal vagyok úgy hogy nagyon szeretek kijárni, mondjuk Riminit nem annyira ott kirabolták a szállásom. Sokat járok ki vásárolni vagy csak hosszú hétvégékre pihenni. Lehet az oka, hogy anno anno mikor gyerek voltam szüleimmel nagyon sokat voltunk kint.


Arab országokból is sok helyen megfordultam, de különös módon Egyiptom tetszett a legjobban.

Afrika nem a szívem csücske.

New York-ban viszont éltem egy jó huzamos időt, nyaralni pihenni vagy csak kint lakni egy kis időt valakinél jó, de munka szempontjából soha USA. De alig várom, hogy vissza menjek az almába :) (utolsó nap kocsiba reptér felé elsírtam magam én is [pasi létemre] )


Magyarországot az utóbbi 2 évben kezdtem felfedezni páromnak köszönhetően ő szereti a belföldi pihenő hétvégéket. Csodás helyek vannak amiket én sose ismertem, szép ország nem hiába szeretik a külföldiek csak a politikai életünkbe nem látnak.


Amúgy a 14:09nek pedig annyit, hogy nem a semmiért írta oda hogy nem MO-n él és ezért engedheti meg magának, nem azért mert olyan jól keres, hanem sokkal olcsóbb kintről minden. Itthonról Hawaii egy vagyon külföldön meg kb 200ért már van esélyed eljutni. Mi is jártunk már úgy hogy külföldről utolsó héten átfoglaltattunk máshova szállást és repjegyet 100 ezreket spóroltunk meg.


Amúgy meg ne nézzetek marhának, de voltam az északi sarkon is, nem sok mindent látsz ott, de viszont egy hatalmas élmény + lehet különböző expedíciókon részt venni.

2011. ápr. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Franciaország,Ausztria,Románia,Szlovákia,Ukrajna,Spanyolország/Malaga/,Olaszország,

Finnország/Rovainemi-a télapónál:),

Bali /Nusa Dua-nászúton

Mexikó / Acapulco,

Dominika /Punta Cana

Ausztrália / Sydney

Thaiföld /Pattaya, Bangkok

Florida /Disney land -de csodás

Kuba /Varadero -esküvőnk itt volt

Antiqua

Maldív szigetek

Egyesült Arab Emirátusok / Dubai, Abu-Dhabi -Forma 1

Argentina / Buenos Aires

Japán / Tokió

Tunézia

Egyptom / Luxor

Malajzia / Kuala Lumpur

2011. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!