Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk, Hova menjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk, Hova menjünk?

Figyelt kérdés
Egy hete vagyok együtt az adott lánnyal és kérdeztem mihez lenne kedve azt mondta hogy mind1 csak ne a városba legyen valami mert már unja a várost... egy-két városon kívüli program lehetőséget szeretnék! köszi 18/F
2011. okt. 2. 10:46
 1/2 valaki a tömegből ***** válasza:
Elég nehéz kérdés, Először a piknik jutott eszembe de az gagyi, esetleg elmehettnétek valamelyik folyó vagy tó partjára sétlálni, beszélgetni. Nem tudotam sokat segíteni, bocs.
2011. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak arra volt kíváncsi, van-e autód. Egyébként irányts te! Mondd, ide megyünk és kész, légy határozott, ezt szeretik.
2011. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!