Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van New Yorkról?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni majd 1-2 hétre, mert régi álmom hogy kijussak egyszer.
2011. szept. 27. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szép város, pörgős, de irreálisan drága! Laktam New Yorkban 2 évig, amennyiért ott egy 1 szobás lakást béreltem, a mostani helyemen(Phoenix, AZ) egész családi házat tudok bérelni! Én magam is szeretem New Yorkot, de az USA nem csak ebből és Floridából meg Kaliforniából áll! Nagyon szép, és még élhetőbb helyek vannak itt. De turistaként nagyon jó és sok jó látnivaló van! Jó kajálda is van rengeteg! Nem is értem azokat az embereket, akik szerint az USA-ban rossz a kaja! Itt mindent ehetsz! A világ összes étele megtalálható itt.
2011. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha csak kirándulni mész 1-2 hétre akkor nagyon jó!

Abba beleférnek a fő látványosságok.

Ott élni viszont tényleg nem a legjobb az Usa-n belül.

Jó utat!;)

2011. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Ha nem veszed tolakodásnak, privátba tudnánk beszélni, mert kérdeznék tőled egy pár dolgot! Ha nemmel válaszolsz, akkor sem sértődöm meg, hiszen megértem.

Előre is köszönöm!!!

2011. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló!


Beállítottam az email küldést, írhatsz privit!

2011. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hol érdemes aludni ahOl nem drága a szoba de jó és közel van manhattanhez vagy manhattanban van
2011. szept. 28. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Rossz hirem van.

Fején találtad a szöget barátom :)

Itt az a baj hogy manhattan new york legdrágább kerülete.

Hát nem is tudom.

Amit tanácsolni tudok az az hogy a belvárost kerüld hogyha nem akarsz mélyen belenyulni a zsebedbe.

Talán keress külvárost vagy valamilyen agglomerációs területet ami nincs közvetlen kapcsolatban a belvárossal. Drága.

Véleményem szerint 1hónapig lehet talán birni városnézés céljábol után ha maradni akarsz sürgősen be kell állni dolgozni :)

Valami pontositást kérlek.

Mennyi időre milyen célból hova mész new yorkon belül akkor talán tudok pontosabban válaszolni.

Amugy hivatalosan az egész világon a 32. legdrágább város new york.

Az elsőnek pedig nagyon igaza van :)

Nem csak new yorkból áll az usa.

Viszont kalifornia mint állam messze a legjobb az 50 állama közül...

1. Ugy veszem észre hogy van némi tapasztalatod az Usaval kapcsolatban. Én is szivesen beszélgetnék veled priviben :)

Persze csak ha neked is jó :)

Jó utazás élvezd ki mert tényleg szép hely :)

2011. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak 1-2 hétre mennék
2011. szept. 28. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Én télen megyek New Yorkba, egy hétre, csak kirándulni, első alkalmam lesz az USA-ban és nagyon várom, folyamatosan tervezgetem az utat, hogy miket fogok megnézni, mert tudom, hogy nagyon kevés az időm arra a rengeteg látnivalóra. Repülőjegy és szálloda már megvan. :) Ha gondolod írhatsz privát üzit.
2011. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és hol lesz a szállásod és mennyibe kerül?
2011. okt. 15. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
6 éjszakára 570 dollár +áfa a kétágyas szoba és Brooklynban van a szálloda :)
2011. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!