Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki tud albérletet Debrecen...

Valaki tud albérletet Debreceni Egyetemtől nem olyan messze?

Figyelt kérdés
De szívesen fogadok az Egyetemről is infókat és bármit ami Debrecenről van.
2011. máj. 24. 21:08
 1/4 anonim válasza:
2011. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

En szeretem a varost. Legjobb, hogy a Bekas-tohoz ki lehet ulni beszelgetni, napozni, tanulni, iszogatni, nyarsalni, bogracsozni, amit csak akarsz. Szerintem erdemes egy biciklit lehozni/beszerezni, nagyon sokan hasznaljak, neha gyorsabb, mint ha busszal mennel.

Viszonylag sok a szorakozasi lehetoseg is es olcso a pia :D

Az egyetem egesz jol fel van szerelve, bar minden fugg attol, milyen karon vagy/leszel. Ha most jelentkezel, ki ne hagyd a golyatabort :)

2011. máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor van a gólya tábor?..Az a baj,hogy augusztus végén mennék görögbe, 2 hétre. És az a baj,hogy a barátommal mennék, így nem akarok 2 hetet nélküle csak az a baj. Fogorvosira jelentkeztem.
2011. máj. 28. 11:15
 4/4 anonim válasza:
Passz, minden evben es minden karon maskorra esik. Ha felvetelt nyersz, az ertesitessel egyutt kapsz majd egy papirt a golyataborrol is.
2011. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!