Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Albérletet keresnék Hollandiáb...

Albérletet keresnék Hollandiában. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Kinti munkaközvetítő segítségével találtam munkát Hollandiában(a sógorom kint volt egy éve családi okok miatt jött haza.most visszamenne és én is vele mennék).

A munkaközvetítő akivel telefonon tartjuk a kapcsolatot,azt mondta munka van,de sajnos lakás még nincs,ha tudunk mi is keresgéljünk albérletet, mert addig nem mehetünk,míg nincs szállásunk.

Abban kérném a segítségeteket,hogy aki már kint él magyarként Hollandiában az tudna-e adni nekem pár infót arról ,hogy hol is érdemes albérletet keresgélni(nem beszélek hollandul,a holland siteok nem jó megoldás számomra)??Vagy esetleg ha lehetőségem nyílna valakivel msn címet cserélni és feltehetnék neki néhány kérdést a hollandiai munkavállalással kapcsolatban,nagyon hálás lennék érte.

Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is.Szép napot mindenkinek!


2010. febr. 4. 18:44
 1/1 anonim válasza:

www.jaap.nl

igaz hogy hollandul van, de könnyű használni.

2011. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!