Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi az a minimum, amennyi...

Mennyi az a minimum, amennyi 2 fő tengerparti nyaralását fedezné?

Figyelt kérdés
Nézegettem különféle utazási irodák ajánlatait. Elég becsapósnak tűnnek az árak, hiszen nincsenek benne az illetékek, a különböző programok költségei. Hova lehetne elmenni viszonylag olcsón nyaralni, mennyiből jönne ki a szállás, az útiköltség, illetékek valamint az étkezés?
2010. jún. 12. 16:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Attól függ hova akartok menni, szálloda vagy apartman, mennyi idő...stb tavaly horvátba voltunk 5 személlyel kocsival apartmanba, nagyon szép volt 130 volt a szállás 7 napra, a többi dolgot számold hozzá.persze a repülős, szállodás utak, 100/főnél kezdődnek.
2010. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
előző vagyok, számok végére 000, meg azt említeném meg, hogy vannak az un. last minute utak, amik lényegesen olcsóbbak, pl egyiptomba szeptember körül hirdetik. és állítólag jobb olyankor menni mert kevesebben vannak, valamint nincs olyan nagy hőség, de a víz még meleg. jó nyaralást! :)
2010. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia.mi tavaly 2 felnőtt 3 gyerek voltunk Horvátországban,130-140ezer volt a vége mindenestül(utószezonban).(szállás,üzemanyag,autópályadíj,étkezés,költőpénz)

most is nézegetem,számolgatok mert idén sajna nem vagyunk túlságosan eleresztve....találtam szállásokat 6-7 euróért/fő/nap,az üzemanyag és autópályadíj úgy 40 ezer ft-ból megvan(oda-vissza),a kaját mi itthonról szoktuk vinni arra lehet számoni 15ezer ft-ot kb,ásványviz stb....én idén ha lejutunk pl viszek kenyérsütő gépet mert ott baromi drága a pékáru.ezeken felül már csak a költőpénz van azt az ember maga tudja mennyit tud rááldozni plusszban,mi 3 gyerekkel 20 ezer ft-ból elvoltunk,persze nem is költekeztünk semmi extrára.

A szállásadók egyébként lent már csak a kurtaxát kérik el plusszban az maximum 1 euró/fő/éj,tehát ugy 4 ezer ft maximum,ez attól is függ melyik szezonban mentek.Én a kékadria.hu oldalon nézem minden évben a szállást és eddig mindig elégedett voltam a tulajdonosokkal.remélem tudtam segiteni a kisregényemmel.

2010. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly 4-en mentünk. A szállásunk 50 euró volt/nap... Nem foglaltunk, ahogy esik úgy puffan alapon indultunk el itthonról! Némi kaját, konzerveket vittünk magunkkal. Magunkra főztünk, de ezen kívül nem igazán spóroltunk semmin... Délelőtt kirándultunk, délután és estefelé fürödtünk. Voltunk vadvízi evezni, nemzeti parkokban, várost nézni, és a tengerparton is kipróbáltuk pl az ejtőernyőzést... Mindennel együtt olyan 200 ezerből jöttünk ki.
2010. jún. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokakhoz hasonlóan mi sem vagyunk túlságosan elengedve anyagilag. 100, maximum 120 ezret tudnánk rászánni. Az utószezon jó ötlet, szeptember közepéig mindketten ráérünk :) Bár akkor nagyon meg kell nézni, hova megy az ember. Nyilván az Adrián már nincs olyan jó idő olyankor. Egyébként a jég hátán is megélünk, nincs nagy igényünk, persze a minimum szint jó ha van.
2010. jún. 13. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!