Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes licitálós oldalakon,...

Érdemes licitálós oldalakon, wellness hétvégét venni? Nem átverés?

Figyelt kérdés
Nézegettem ezeket az oldalakat,és vannak nagyon jó ajánlatok.Viszont sosem vettem még igy nyaralást,és kicsit tartok tőle.Szerintetek érdemes?És még egy kérdés,bár lehet én nem értelmezem jól..Ha úgy van feltüntetve hogy 2 fő részére,2 éjszaka,és az ár pl 15000ft,akkor ennyibe kerül az egész,vagy fejenként?
2011. ápr. 7. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a Gulliverről van tapasztalatom, ott vettem egyszer nyaralást. Minden oké volt, azóta már egyszer magánúton voltunk ugyanott.
2011. ápr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem az Aukciós Traveltől egy prágai 3 éjszakás szállásutalványt. Semmi probléma nem volt. Persze a szállást legjobb ha saját magad foglalod, az utalvány birtokában, de addig is, nyugodtan is zaklathatod a hotelt, hogy szeretnél oda menni, utalvánnyal fizethetsz-e. Többnyire ők is rögtön megnyugtatnak majd, hogy, persze, nyugodtan fizethetsz majd utalvánnyal is, csak diktáld be nekik a számát (szobafoglaláshoz úgyis kell majd).

Azután gyorsan lecsapod a licitet, és válaszlevélben visszaigazolod majd az utalvány számát (néhány napppal később, amikor már a kezedben lesz)

2011. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én vaterán vettem vochert és teljesen rendben volt. Amit fontos tudni, de általában bele is irják a leírásba csak nem mindenki olvassa el, hogy nem minden időpontban lehet felhazsnálni, pl karácsony stb. Érdemes az érintett hotelt a leütés elött megkérdezni hogy amikor ti szeretnétek menni vocherrel van e szabad szoba. ha igen akkor lehet leütni!mi igy voltunk salzbirgban
2011. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy 4 csillagos prágai hotelbe vettem a Vaterán 3 éjre, reggelire szóló vouchert. Semmi gond nem volt vele, ahogy az előző is mondja, ünnepnapokra nem lehet foglalni, meg érdemes minél előbb. Én pár hónappal előtt már írtam a szállodának, hogy mikor mennénk, jó volt az időpont, pillanatok alatt lefoglaltuk. Utolsó pillanatra nem szabad hagyni a foglalást, mert akkor nem biztos, hogy van még szabad hely ezeken a szobákban. De nagyos sokat lehet vele nyerni anyagilag, mi így az eredeti ár harmadáért vettük.
2011. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom kinézett egy "hétvége fél áron" című dolgot a Vaterán, 2 fő 78000 Ft helyett 39000 Ft, csak reggelivel. Megnéztem a hotel honlapját, tavaszi akciós hétvége volt 42 ezerért félpanzióval, ajándék masszázzsal, üdvözlőitallal.
2011. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor nézelődök,egy wellnessre szeretnénk elmenni.
2011. ápr. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!