Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülésben jártasak! HELP!?

Repülésben jártasak! HELP!?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok nekem segíteni, a vezetéknevem nem magyar, még sose repültem, Németországban vettem a jegyet, Magyarországra szeretnék jönni, a nevem utolsó betűje "ä", viszont umlautos "a"-t nem lehet írni a repjegynél a névhez, én helyette "ae"-t írtam, hisz így ejtjük ki, ugye nem rontottam el? Lehet simán "a"-t kellett volna? Lehet ebből gondom? Amúgy wizz air...
2011. jún. 14. 18:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Amennyiben ez hiba volt, akkor hol/hogy tudom javítani?
2011. jún. 14. 18:21
 2/9 A kérdező kommentje:
Netes foglalás volt és már be is fizettem.
2011. jún. 14. 18:22
 3/9 anonim válasza:
Szia, elvileg az oldalon van egy olyan link a bal oldalon valahol hogy foglalások módosítása, ha ott nem sikerül akkor van elvileg 0-24 információs szolgálat akkor fel kell hívni őket. Nem tudom melyik lett volna a jobb talán ha inkább ékezet nélkül írod be. Mert a repjegyeken sosem ékezettel irják a neveket.
2011. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne, hiszen ez egy "örök" gond. Én román állampolgárként sok esetet láttam, amikor a családnévben ă és ȋ betűket kellett volna írni, de a számítógép ezt (akkor) nem tudta. Viszont a jegyet kezelők naponta találkoznak ilyen esettel - rutinosan érdeklődnek valamilyen "más" igazolvány iránt. Ha már a két dokumentum (jegy és útlevél) el is tér egy kicsit, legyen ott a harmadik és negyediknek a hajtási és a bankkártya. Ez minden kétséget eltöröl.
2011. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Itt az információ száma, ha Németországban vagy még most is: Csak Németországból hívható szám: 0900 120 4021 (a hívás díja 1,03 EUR percenként.
2011. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem gond,én inkább teljesen ékezetek nélkül szoktam megadni a nevem,mert akkor egy légitársaság se akad fenn rajta. Soha nem volt gondom belőle
2011. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, az egvilagon semmi gondod nem lesz ebbol. Ha az utlevel fenykepen a te arcod lathato es a "kovacs"-t nem "szabo"-nak irtad, akkor a kutyat nem fogja erdekelni az ekezet! Felesleges penzt kidobni a hivasra.
2011. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még nem telefonáltam...igen de sajna nem ékezet, mert ha simán "a"-nak írom nem problémázom,nem tudom miért írtam "ae"-nek, ez már így viszont elég baj, vagy csak én látom úgy? De talán majd felhívom a számot, viszont most az egyenlegemen alig van pénz,úgyhoy csak pár nap múlva tudom legközelebb.
2011. jún. 14. 21:15
 9/9 anonim válasza:
Csak Magyarhonban sza...kekeckednek az ekezetekkel.
2011. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!