Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik jártasak a reinkarnációba...

Akik jártasak a reinkarnációban, leírnátok nekem mi fog történni? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Néhány hét múlva meghalok, maximum csak 2 hónapom van hátra.

Azt szeretném tudni ,hogy mi történik velem.

Reinkarnálódom?

Lehet ,hogy egy olyan párhuzamos világba születek ahol nem 2011-et írnak hanem pl 1932-t??

A következő életem szebb lesz, jobbak lesznek az adottságaim??

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 30. 12:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%

:(

Őszinte részvétem!

2011. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy ezekre válaszolni tudjunk, ismernünk kellene az előző életeidet, és a mostanit, tehát ez egy igen nehéz kérdés. Nem is tudom hogy létezik-e egyáltalán olyan ember, aki képes megjósolni egy másik ember következő életét. Csalók között biztosan létezik :P


Olyan életed lesz a következőben, amilyet megérdemelsz. Ha most rossz életed volt, azzal valószínűleg leróttál valamennyit a karma-tartozásodból, és ha jól álltál a dolgokhoz, nem halmoztál fel mégtöbb rossz karmát, akkor jó eséllyel lesz szebb életed!


Ha tanácsot szeretnél, szebb következő életet szeretnél, javaslom neked, hogy olvasgasd a bhagavad gitát, vagy a bibliát, ha az szimpatikusabb. Ha igaz, amit írsz, akkor a hátralévő idő már nem sok, de sokat jelenthet az, ha ez idő alatt kicsit önmagadba fordulsz és elgondolkozol azon hogy mit is akarsz igazán, ki is vagy te.


A következő életedtől ne félj, sok boldogságot kívánok neked benne :)

2011. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Én voltam egyszer egy reinkarnációs utazáson, és csodálatos élményeket tapasztaltam meg, mind a köztes létből, mind az ujjászületéseimből.

Én azt tanácsolom neked: ne félj!

Láttad a Gyűrűk Urát? A harmadik részben Gandalf beszélget Pippinnel.

"- Nem hittem, hogy így végződik.

- Vég? Nem, az út nem itt ér véget. A halál, csak egy másik ösvény melyre mind rálépünk. Amikor a világ szürke esőfüggönye felgördül, és minden ezüstös tükörré válik, akkor meglátod.

- Mit Gandalf? Mit látok?

- Fehér partokat, azon túl egy távoli országot mely zöld, és napsütötte.

- Hát, ez nem is rossz.

- Nem, nem bizony."

Ne tarts attól, mi lesz utána! Egyelőre még itt vagy. Legyél a szeretteiddel sokat, és könnyítsd meg nekik, hogy el fognak veszíteni téged.

Kívánom, hogy ha tényleg nincs semmi megoldás, akkor legyen békés az átlépésed abba a másik világba.


ParlanDo

2011. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek volt halálközeli éményük, mind azt mondják, nem akartak visszajönni, annyira jól érezték magukat ott...

Úgyhogy ez szinte biztosra vehető.

A többit ugyebár csak sejthetjük. Sok féle vélemény ismert, az egyik lényege, hogy a halál után több minden történhet velünk, az ember egyéniségétől függően:

1. Amennyiben nem sikerült teljesíteni ez életed feladatait, kihívását vagy karmáját, újra leszületsz. (Például az az ember, akinek egyetemi professzornak, tudósnak kellett volna lennie, de hagyta hogy a felesége befolyására csak alsós tanár legyen egy tanyán,annak újra le kell születnie, mert nem végezte el a dolgát.)

2. Ez életében tiszta, jó ember volt, a megfelelő fejlődéssel. Ez esetben is leszülethet újra, mint segítő. (Például gyermeke lesz egy alkoholfüggő embernek, aki az ő segítségével leszokhat. De lehet belőle pap vagy gyógyító is.)

3. nem születik újjá, hanem angyal lesz belőle, szellemlényként segíti az emberek előrehaladását

4. Nem tud elszakadni a földi világtól, kapaszkodik az anyagiakhoz - ilyenkor sajnos a lelke itt marad a földön. (kírértet históriák.)


Leszületni nem lehet a múltba, csak a jövőbe.


Isten áldása legyen rajtad.

2011. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, hogy semmi okosat nem tudok mondani, de higgy benne.
2011. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.


Nincsenek olyan párhuzamos világok ahol éppen a múlt van?

Olvastam valami könyvben.

2011. aug. 30. 13:35
 7/43 A kérdező kommentje:

13:22


Hogy vettél részt reinkarnációs utazáson?

Klinkai halálban voltál?

2011. aug. 30. 13:36
 8/43 A kérdező kommentje:

*


Klinikai

2011. aug. 30. 13:36
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy tudatos utaztatás volt. Egy olan félhipnózisos állapot. De azért tartom hitelesnek, mert előjöttek olan képek, amiket kiskorom óta megkaptam már déja-vu élményekként, csak nem tudtam hová kötni. És itt olyan volt, mintha az ábrák bekerültek volna a képeskönyv megfelelő helyére.


És amit még mondani akartam: fura, és talán nem így érzed, de hidd el, valahol szerencsés vagy, hogy fel tudsz készülni rá. Ahogy valaki írta már előttem: mélyedj magadba és meditálj sokat. Gondold végig, mi minden történt ebben az életedben. Gondolatban kérj bocsánatot azoktól, akiket megbántottál, engedd el, amikhez, akikhez ragaszkodtál.

Tudom, szörnyű... de ugyanakkor ez egy lehetőség is rá, hogy tisztán, lélekben felkészülten, tudatosan léphess át. MOST van itt a megfelelő alkalom, hogy megteremtsd magadnak a következő életed alapjait!


Szeretettel:

ParlanDo

2011. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

13:43


Igen, ezt fogom csinálni.

Végig gondolom az életemet, bocsánatot kérek gondolatban mindenkitől akiket megbántottam, és megbocsátok azoknak akik engem bántottak meg.

2011. aug. 30. 14:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!