Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sátrazni megyunk balatonsoundr...

Sátrazni megyunk balatonsoundra baratommal, sokan megyunk nem csak ketten,15-20. miket vigyek? Meg sosem voltam satrazni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
férjhez is mész? Mert akkor másképp kell csomagolni. Kategória fail.
2011. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanazt, mint egy nomádabb nyaralásra, ruhák, tisztálkodószerek, papucs amiben fürödni tudsz, meleg ruha hajnalra, eső elleni ruha, konzerv, nem romlandó kaják (sátorban nincs hűtő), hálózsák, felfújható matrac (nem muszáj, de hihetetlenül kényelmes még a leggagyibb is), zseblámpa, amit a sátor belső rúdjára tudsz kötözni.
2011. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
dejó neked.
2011. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszonom szepen masodik. kedves elso es harmadik, nagyon okos megnyilvanulasaitok vannak, biztosan okos emberek lehettek, boldog lesz melletettek a parotok az tuti :) ...

nemtudom minek irnak ilyen buta emberek, mert az ilyen valaszokra vegkepp nincs szuksege az embernek..

2011. jún. 23. 09:12
 5/6 anonim válasza:
Szúnyogriasztót is vigyél:) Esetleg kemping széket, asztalt, napernyőt ha kocsival mentek.
2011. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is sokat fesztiválozom...egy dolgot sosem felejtek el!fertőtlenítő kendő ill. intim törlőkendő! a naptej ugye alap, vigyél plusszba 1-2 meleg és rövid rucit,sosem lehet tudni, hogy milyen lesz az idő, de olyat amit nem igazán sajnálsz.Én még nem jártam olyan fesztiválon ahol nem loptak volna!és bármi legyen is, viszik! :(
2011. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!