Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki az olvasók közül volt...

Valaki az olvasók közül volt már Mexikóban? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki ismer olyat, aki ott él? Milyen az ország, a gazdasági helyzet, a közbiztonság... stb.?
2011. júl. 10. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Közbiztonság nagyon nagyon rossz! Ennél már csak Dél-Afrika a rosszabb. Fizetés kevés, megélni nagyon nehéz. Nem hiába mennek sokan át az USA-ba.
2011. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szép országnak tűnik. :( De el sem merem képzelni, milyen a magyarnál is rosszabb közbiztonság, itt is félek az utcán egyedül...
2011. júl. 10. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon félsz az utcán, akkor ne menj Mexikóba! Én laktam Mexikóvárosban, a feleségem mexikói, de mi is elköltöztünk, mert nem bírtuk.(Még a feleségem se, pedig ő tőrzsgyökeres mexikói.)
2011. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A rossz tapasztalatok miatt nem bírtátok, vagy azért, mert ez beszélték belétek? Persze, gondolom a feleséged jobban ismeri a helyet, de turistaként hiszékeny az ember...
2011. júl. 10. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem Ciudad Juarez-ben nőtt fel(ha nézel híradót, akkor ismerős lehet a hely neve) 3,5 évig laktunk Mexikóvárosban, ezalatt 8 betörés történt nálunk, illetve a környéken is gyakoriak voltak az ilyesfajta "események", 4-szer vitték el a kocsinkat. 2-szer pedig kiraboltak engem fényes nappal. A feleségem apját pedig egy kávézóban lőtték szitává. (Pont ott kávézott valami drogos banda, az apósom pedig pedig pont rossz helyen volt rossz időben.)


Jelenleg Londonban élünk. Nem azt mondom hogy egész Mexikóban ilyen rossz a közbiztonság, de nagyon meg kell válogatni hogy hova, mikor és kivel mész.

2011. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :)
2011. júl. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!