Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Világjárók, utazók, túristák,...

Világjárók, utazók, túristák, ti milyen emléktárgyat szoktatok venni egy külföldi városban?

Figyelt kérdés
Maximum mekkora tárgy az, amit még szívesen megvesztek, és elsősorban mi szimpatikus, mit kerestek egy idegen városban?
2011. aug. 4. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:

általában én minden neves településről ahol járok veszek kulcstartót...

Van már Velencéből, Milánóból, Rómából, Londonból /ott Soouthpantonból is a titanic kiállításrol ill stonehengetől/ Párizsból Bécsből Brüsszelből

illetve képeslapot szoktam még venni

2011. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én először mindig kulcstartókat vettem, aztán áttértem a hűtőmágnesekre, majd volt, hogy CD-t vittem haza, helyi zenével...képeslapot is sokszor vettem...manapság vmi olyat veszek, ami hasznos is, nem csak egy dísztárgy. Pl vettem tollat, noteszt, ruhát, naptárt, bögrét...de ha megtetszik kulcstartó, mágnes vagy CD, akkor azt veszek.
2011. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vesztek e esetleg fali díszként városi címert, falidíszt, kézművesárút, esetleg valamilyen ismert helyi épület kicsinyített másolatát, makettjét?
2011. aug. 4. 15:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm.
2011. aug. 4. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akárhová megyek a világban mindig veszek 3 darab képeslapot az adott városról ahol éppen vagyok.A képeslapokra mindig ráírom a dátumot is.

De szoktam venni jellegzetes szuvenír dolgokat is.Ahol van.

PL:

Velencében vettem egy kis maszkot.Amit otthon bekereteztem.

Londonban vettem egy igazi jellegzetes angol házikót.(bár ebből több van,mert jelenleg is Angliában élek,így elkezdtem gyűjtögetni,hogy később ajándékozni is tudjam)

Párizsban vettem egy mini eiffel tornyot.

Kínában vettem egy kis pandát,és poénból egy Mao Ce-Tung integető karórát..

Egyiptomban vettem egy mini piramist..De elsősorban mindig képeslapokat veszek

2011. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az előszobában van egy falunk, ahova kifüggesszük a városról készült fa, agyag, vagy bőr bigyót. Ilyeneket szoktunk venni, meg helyi gasztrós szuvenyírt.
2011. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ahol lehet ott hütőmágnest
2011. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi... :)
2011. aug. 5. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mindenhonnan hűtőmágnest
2014. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!