Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi költőpénzt vigyek...

Mennyi költőpénzt vigyek Angliába?

Figyelt kérdés
10 napra mennék ki.Szerintetek mennyi pénzt vigyek,hogy elég legyen enni-inni,és pár helyet megnézni. Tudom,hogy határ a csillagos ég de az érdekelne,hogy ott mennyibe kerül az élet ennyi időre?
2011. aug. 5. 08:58
 1/5 anonim válasza:
100%

ha nem akarsz éttermekben kajálni, akkor be tudsz magadnak vásárolni úgy napi 10 fontból a boltban. ebből saját magad csinálhatsz valamit, ami nyílván több napra vagy kajálásra elég. ha csak hidegkaját akarsz enni akkor az olyan 4-5 font, ez is attól függ mennyi idő alatt eszel meg 1 kiló kenyeret. vagy a tipikus gyorskajáldák a fish&chipsesek, kb 4-5 font 1 normális adag, de az csak 1xi kaja. éttermek rohadt drágák. utazgatni sem olcsó, buszon 1 menetjegy 1.30, metrón már nem tudom, talán 3.20, ez persze csak akkor ha oysterrel közlekedsz, előre feltöltve. ezenfelül attól függ mennyit akarsz shoppingolni, illetve ajándékokra költeni.

remélem segítettem, ha még valami érdekel akkor mondd, hátha tudok még segíteni, ennyi jutott most eszembe.

2011. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Már próbáltam ilyesmi infókat beszerezni,hogy mi mennyibe kerül. Hát vannak árak!Olyan sokat nem akarok shoppingolni,inkább a látnivalók azok amik érdekelnek. Úgy gondoltam vinnék 300-350 fontot,de egyre inkább úgy érzem,hogy az kevés lesz:(
2011. aug. 5. 10:06
 3/5 anonim válasza:

hát te tudod mennyit akarsz utazni, mert ugye nem mind1 hogy mindennap bemész-e a belvárosba, vagy csak pár nap, mert ugye a buszjegyet így kell kalkulálnod.

nyilván azért írtam csak számadatokat, mert te tudod mikor hova akarsz menni, mekkora a kaja kapacitásod, ugyebár a szállást már tudod. innentől csak vásárlás marad meg az egyéb költekezés.

amúgy egyedül mész? ha nem akkor parkokba kijárni akivel mész, hidd el megéri, nagyon jó kis parkok vannak.

2011. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem egyedül megyek:) Hát nehéz ezt így kikalkulálni. Jó lenne tudni,hogy aki nyaralni volt és viszonylag "jól élt" ott az mennyit költött.
2011. aug. 5. 10:42
 5/5 anonim válasza:
hát így azt nem tudom, mert én haverokhoz mentem ki, és igazából mindenre a vendégük voltam, szóval én nem költöttem szinte semmit.
2011. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!