Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazhatnék? Esetleg...

Hova utazhatnék? Esetleg Afrika egy országába?

Figyelt kérdés
Érettségi után lesz egy szabad évem, amit külföldön töltenék! Két lehetőségen gondolkodom: Európán belül maradnék, dolgoznék, amit tudok, közben világot látnék. Vagy ; láttam még anno, hogy embereket Afrikába visznek segíteni az éhezőknek pl. Szívesen mennék, de nem tudom, hol találhatnék ilyen lehetőségeket! Hova menjek, hol találok ilyen "segítségnyújtó" lehetőségeket? Előre is köszi az ötleteket, gondolatokat!
2011. aug. 11. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elös kézböl próbálkozz az au-pair munkával, fiuknak is van lehetöség.

Ha nem nagyoj voltál távol a családodtól akkor europában ahonnan akármikor haza tudsz könnyen menni.


Afrika jó ha késszen állsz rá. ha bírja a nyomoruságot, éhezést nézni, és tudsz angolul.

2011. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a helyedben egy hajós cégnél próbálkoznék. Sok helyre eljuthatsz ingyen és még pénzt is keresel. :)
2011. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!