Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal utazhatnék Spanyolors...

Vonattal utazhatnék Spanyolországba?

Figyelt kérdés
Budapestről szeretnék Spanyolországba utazni, de az interneten egyszerűen nem találok ilyenre lehetőséget, ha át kellene szállnom ez nem lenne probléma. Légyszi aki tud valamilyen útvonalat az írja le, weboldal címeket is szívesen fogadok.( A google-ba már én is beírtam de nem találtam értelmes oldalt)
2010. nov. 3. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
bahn.de
2010. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
repülővel nemcsak olcsóbb, hanem rövidebb az út időben is.
2010. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy repülővel olcsóbb, de én karácsonykor mennék ki a szüleimhez és most jelenleg még nincsen pénzük megvenni a jegyet oda vissza és ezért szeretnék utána nézni hogy esetleg a vonat milyen áron van.(Egyébként meg már busszal is mentem nem is egyszer és annyira nem vészes az út.)
2010. nov. 3. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak az odaút is 230 euró, Zürich-i átszállással elmész Bernbe, és onnan közvetlen vonat van Barcelonába. Ennél lényegesen olcsóbb a repülőjegy, és ott is vehetsz egyirányú jegyet. Decemberben a wizzair-rel tokkal-vonóval 15000 Ft-ból megvan az egyirányú jegy Budapest-Barcelona viszonylatban.
2010. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem éri meg semmiképpen vonattal menni ki spanyolországba. nagyon drága, és nagyon hosszú...inkább foglald le később a repjegyet, akkor is olcsóbbra jön ki. ryanairnél is nézz jegyeket pozsonyi indulással.
2010. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!