Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába utaznék az un....

Angliába utaznék az un. Cseh-busszal. www.cseh-busz.hu Tapasztalatokat várok a céggel kapcsolatban. Megbízhatóak? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam evvel a busztársasággal utazni Angliába oda.vissza,de soha nem jártam jól velük..Amikor foglalni akartam azt mondták jelentkezzek később,mert még nem tudják a járat idejüket..Amikor újra hívtam őket már nem volt szabad jegyük...Amikor még egyszer próbálkoztam olyan árat kértek,hogy inkább repülőjegyet vettem belőle...Szóval nekem nem jött be,és azóta nem foglalkozom velük..
2010. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én Düsseldorfba utaztam velük, és nem volt semmi probléma.

Csak nem beszélnek magxarul :)

2010. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhetnek még tapasztalatok:)
2010. okt. 14. 09:13
 4/10 anonim ***** válasza:
a tapasztalatom az, hogy bármilyen busszal is, de ne. Inkább repülővel menj, ha időben foglalsz, még akár olcsóbban is kijössz. Nagyon hosszú a buszút.
2010. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy hosszú, de mivel hosszú időre megyek sok cuccot kell vinni és azt nem érdemes repülőn.
2010. okt. 15. 08:31
 6/10 anonim ***** válasza:
buszon sem fognak többet engedni (mint repülőn), csak borsos felárral...
2010. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Buszon is megvan,hogy mennyit vihetsz..
2010. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
cseh buszon viheted, 1000 ft/csomag :) Szerintem nem lesz semmi baj velük, kényelmes buszaik vannak.
2010. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cseh-busz

"Szállítható poggyászok:

- 1 kézipoggyász

- 1 útipoggyász a poggyásztérban a köv. méretekben: max 30 kg és 25 x 60 x 80 cm"


Wizzairnél is 32kg a feladott poggyász max. tömege.


"További poggyászok díja:

300 CZK/10 EUR/7 GBP/90 SEK/80 DKK/100 NOK/3 000 HUF"


"Ha az utasnak több, mint két csomagja van, a fennmaradó csomagokat csak szabad hely esetén szállítja el a busz. (egy utas maximum 5 poggyászt vihet – csak üres hely esetén)."


Két csomag= kézi poggyász + úti poggyász. Csak rendelkezésre álló üres hely esetén szállítja el. Márpedig egy belföldi hosszabb járaton is megtelik a poggyásztartó úgy, hogy nem is mindenki visz poggyászt. Hát még Angliába. De te tudod.

2010. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Rengeteget mentem velük, főleg Prágába meg vissza, egyszer Amszterdamig, nem volt velük gond, nem beszélnek magyarul, de ez nem volt gond. Megbízható cég, csak a buszozás embertelen akkora távra. Jó utat!
2010. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!