Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vettem Fila bőröndöt. Kézipogg...

Vettem Fila bőröndöt. Kézipoggyászként felvihetem Wizzair-es vagy Maléves járatra?

Figyelt kérdés
Nemsokára utazom Wizzair-rel, jövőre Malévvel. Direkt ezért vettem Fila bőröndöt, mert olcsóbb volt pontokkal, mint más bőrönd. Tapasztalatok? Nekem nagynak tűnik...
2011. szept. 12. 18:15
 1/4 anonim válasza:
100%

Úgy tudom, hogy az egyes légitársaságoknak van egy leírásuk, hogy mekkorát lehet felvinni, de az súlyfüggő is, nem csak méret! Googlet tudom ajánlani, hogy keresd meg a légitársaság honlapját ott pedig a táskákkal kapcsolatos szabályzatot.

Ez pl. pont a wizzairos leírás:

[link]


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

2011. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felviheted.
2011. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. szept. 12. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én két légitársasággal utaztam a nyáron ezzel a bőrönddel. Ezek közül az egyik Malév volt. Az ég világon semmi gond nem volt, ránézésre azt mondták tökéletes. A pakolással viszont vigyázz. Kicsinek tűnik, de lazán meglehet pakolni túlsúlyosra. Nekem is összejött 12 kilóra a 8, illetve 10 helyett, még jó hogy nem mérték le.

Wizz air még kevésbé foglalkozik 1-2 centikkel, amúgy ha csisszre is, de lemérve teljesen benne van a határokban.

2011. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!