Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Viszlat wizzair, segitene valaki?

Viszlat wizzair, segitene valaki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy Finnorszagba koltozom, eddig ugy volt,hogy wizzairrel kb 3havonta haza tudok jonni a szuleim meglatogatni, penzt adni nekik stb. Mert ottani bankbol ittenibe utalni,hat eleg szep summat legombolnanak. De ahogy nezem a pelikan.hu szerint a wizz volt az egyetlen,ami inditott budapestrol fapados jaratot helsinkibe vagy turkuba, vagy ugy egyaltalan Finnorszagba. Nezegettem, hogy erdemes lenne atszallni mondjuk Becsben, de nincs ertelme,mert onnan is csak finnair megy, meg a nemzeti legitarsasguk,ami kb azonos ar. Azaz itthonrol csak malevval vagy finnairral tudok menni. Abban nem remenykedem,hogy a wizz ujra indit jaratokat,mert eddigi tapasztalataim szerint,ahol nagyon megfogyatkoztak,ott nem is indult tobb...vegleg bezart a bazar, +egy ismerosom emlitette, hogy kiutaltak oket,vagy valami hasonlo. Ti hogy oldanatok meg a kozlekedest? Ja es nem vagyok szarrago, de egyetem mellett dolgozom szoval, meg nem tudok kifizetni egy normal jegyarat anelkul,hogy ne erezzem meg a penz hianyat.
2011. szept. 22. 12:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
kötöztem,elnezest
2011. szept. 22. 12:59
 2/18 anonim ***** válasza:
Repülhetsz a Norwegiannal átszállva Koppenhágában vagy Stockholmban. Olyan 150 euró-ból az is kijön
2011. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszonom. Ha valaki tudna kozvetlen jaratot, vagy nem kozvetlent,de fapadost megirhatna. Remelem a pelikan nem tul pontos,es van mas lehetoseg is.
2011. szept. 22. 13:22
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a helsinki reptér honlapját,akkor látod, hogy csak a finnairnek és a malévnek van közvetlen járata
2011. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Remenykedtem,hogy rosszul latom, egyebkent Turku is jo lenne, megneztem, de valahogy sokkent ert, mert korabban en tobb jaratra emlekeztem. Hat akkor ezt beneztem.
2011. szept. 22. 13:29
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor a fapados atszallasos lehetosegekre meg varnek..ha valakinek van otlete,bar ez lehet nem jo otlet,mert ha az egyik kesik...bar a keses nem csak a fapadosok sajatossaga.
2011. szept. 22. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Közvetlen fapados szerintem már nincs, amit én ajánlok, az az, hogy Wizzairrel Frankfurt-Hahnba, és onnan Ryanairrel Tamperébe. Én - foglalási időszaktól függően - 100 euróból ki szoktam jönni.
2011. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Én inkább gyűjtenék a normális gépekre és ritkábban járnék haza, mintsem szórakozzak átszállással, meg másik városba érkezéssel.
2011. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolso ebben tenyleg igazad van,hogy ez igy azert is kockazatos,mert a fapados jaratok nem a megbizhatosagukrol ismertek. Tehat atszallas nelkul se egy eletbiztositas. Viszont sokszor akar 5-6x annyiba is kerul,de meg lehet igyis ez lesz a megoldas. Mert ahogy neztem ritkan van meg az is,hogy attudnek par ora csuszassal szallni,akkor mar azt kell tenni,hogy szobat foglalni egy ejszakara etc. Bar az utolso elotti altal mondott opciot meg nem neztem meg.
2011. szept. 22. 15:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott. Bár nem vagyok annyira tapasztalt repülős, de nem úgy szokott lenni, hogy ha jó előre lefoglalod a jegyet, akkor olcsóbb? Vagy ez csak legenda?
2011. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!