Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet gyógyszer a...

Tényleg nem lehet gyógyszer a feladott poggyászban? Miért?

Figyelt kérdés

A Wizzair honlapján találtam:


Gyógyszerek

A feladott poggyász nem tartalmazhat gyógyszereket. A repülés során szükséges gyógyszereket a kézipoggyászban magával viheti a fedélzetre.


Tehát ha én vinni akarok magammal 1 doboz strepsilst és 1 doboz aszpirint, akkor azt a kézi poggyászba kell tennem? Mi lesz, ha a feladandóba teszem?


2011. szept. 20. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Udvariasan megkérnek, hogy fáradj velük, majd egy bekamerázott szobában darabokra szedik (késsel) a bőröndödet, neked meg le kell vetkőznöd, hogy testüregmotozást csinálhassanak, merthogy ki tudja hová rejtettél még ecstasyt. Mire a laborból megjön az eredmény, hogy azok tényleg csak fejfájás elleni gyógyszerek, addigra neked már nagyon rossz lesz.
2011. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az intézkedés azért van, mert sok idióta a fontos gyógyszerét a feladandóba teszi és feladás után jönnek rá, h "jujj, meg fog állni a szívem, ha nem kapom meg a gyógyszerem". Na, de a biztonsági szabályok meg nem teszik lehetővé, h mindent visszacsináljanak. Vagyis lehet benne gyógyszer, csak ne a legfontosabb. Nekem is ott volt a savlekötőm, mert azt alkalomadtán használom, nem a 2-3 órás úton.
2011. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges 1 doboz strepsilst,meg 1 doboz aszpirint magaddal vinni,mert bemész az első boltba és ott virítanak a polcon.
2011. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kell a gyógyszereidet a kézipoggyászba tenni,mert a feladott elveszhet.ÉS akkor ott állsz egy idegen országban és nem tudsz receptet iratni.
2011. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az most nem kérdés, hogy vigyek-e vagy sem.


Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 21. 00:11
 6/6 anonim válasza:
ha a feladandó pogyászba, rakok csak receptre kapható gyógyszert, (pl:. Zitazonium) akkor mi történik?
2012. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!