Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elektromon borotvát, szakállny...

Elektromon borotvát, szakállnyírót felengednek repülőre, kézi poggyászban?

Figyelt kérdés

többek utaznak elektromos borotvával, de nem vagyok benne biztos, hogy mitől függ.. Légitársaságtól, vagy a gép szerkezetétől?

ehhez hasonló:

[link]

és fapados, wizzairrel utazom Svédországból..


2010. jún. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

most ezt komolyan kérdezed???


NEM, NEM ENGEDIK FÖL BIZTONSÁGI OKOKBÓL!!! Semmit ami akár kissé is hegyes!!


Amúgy csekkold be..Fapadoson se olyan egetverő a poggyászdíj!

2010. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Elektromos borotvát felvihetsz (mert az előző válasszal ellenttében ez nem éles), sőt van olyan légitársaság (a Unitedről konkrétam tudom) amelyik még a használatát is engedélyezi.
2010. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen én is úgy tudom, hogy az elektromos borotva nem tartozik a veszélyes, éles tárgyak sorába.. de talán függ a típusától is.. egy barátom rendszerensen utazik vele, de félek, ha nem engedik fel, nem szeretném ott hagyni..
2010. jún. 23. 20:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, semmi gond nem volt vele.. Normál elektromos borotvám van, és simán felengedtek.
2010. szept. 9. 23:55
 5/5 anonim válasza:

Köszi a választ,amit végül kénytelen voltál saját magadnak adni,kedves kérdező! De milyen jól tetted, mert amint látod, 13év után is hasznos a kérdés ,mert pont én is ez ügyben nyomoztam :D


Ezek az idiótak meg,akik egyből rávágják mindenre a tuti választ,de fogalmuk sincs semmiről, továbbra is a halálom ...

2023. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!