Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol készülhetett ez a kép?...

Hol készülhetett ez a kép? Lent link.

Figyelt kérdés

Én csináltam valahol ausztriában, vagy horvátországban, dde nem tudom.. xD nem valami jó a memóriám.. xD


[link]


2011. júl. 27. 20:03
1 2
 1/16 anonim válasza:
88%
Az általad belinkelt kép nagy valószínűsséggel Ausztriában vagy Horvátországban készült.
2011. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
sztem horvátlehet mert a grefiti tuti nem németül van mert azt érteném de lehet csak valami ábra de szerintem ez horvátia
2011. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Sok pénzed van. Biztos körbejártad már az egész földkerekséget, habár alig vagy 16 éves.


Ez Budapest: Gellért-Hegy.

2011. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Istenem!!!! AZért olyan hülye nem vagyok! ;) Nem sűrűn megyek Budapestre. Ez nem ott készült. Vagy a nyaraláson, Horvátban, vagy Bécsben vagy körülötte. És nem vagyunk se gazdagok se szegények abba lehet hagyni, és a kérdésre válaszolni.
2011. júl. 27. 20:23
 5/16 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Köszönöm :)
2011. júl. 27. 20:24
 6/16 anonim válasza:
45%

Mert ugye, mi ez, ha nem hencegés, hogy mennyi helyen jártál már.


Valahogy nem bírom az olyat, hogy 16 éves és le van fényképezve a tengerparton. Meg már körbejárta az egész földbolygót nyaralni.


De miből?

Másnak meg még tüzelőre se telik.


Tehát ez a kérdés: Nem hiszem, hogy mindenkinek olyan tehetős szülei vannak, hogy egyből egy Karibi tengerpartra vagy Hawaii-ra mennének nyaralni.

2011. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem hencegés... istenem. egész nyáron itthon ülök, és nem megyek sehova csak egy hétre Umag-ba. Ennyi. Sőt, nem is jártam sem olaszban sem spanyolban sem sehol. csak ausztria meg horvát. ennyi. és békén lehet hagyni. egy pályázatra akarom beküldeni a képet és ott kérik, hogy hol és mikor készült a kép. és utálom fényképezni magam a tükörben, ja és nem sminkelem magam.
2011. júl. 27. 20:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Most nem azért de nem kell ahhoz még csak átlagon felüli anyagi helyzettel sem rendelkezni hogy valaki eljusson ebbe a két szomszédos országba 16 évesen...

Szerintem Horvátország lehet amúgy.

2011. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ha van google earth-öd akkor végig kell nézni a nagyobb folyók mentén a hídakat, abból simán meglehet találni:D

És nem is olyan időigényes.

2011. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. végre egy normális válaszoló. ;)

Amugy meg nem 16 vagyok...

2011. júl. 27. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!