Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol érdemes élni egy kisgyerme...

Hol érdemes élni egy kisgyermekes családnak?

Figyelt kérdés

Két kisfiam van és egyre sötétebben látom az ő jövőjüket kis hazánkban, sokat gondolkodom, hogy mi lenne számukra, a család számára a legjobb megoldás.

Férjem alig több mint 100eft.-ot hoz haza, én a gyerekek előtt minimálbéres voltam, a kicsi 1 éves, még itthon vagyok vele, de keresgéltem már munkát, ami itt a kisvárosunkban szinte lehetetlen feladat, pedig van diplomám és OKJ-s végzettségem is:((

Melyik országot látjátok a legélhetőbbnek?Ahol a gyermekeimnek is kicsit szebb jövőt biztosíthatnék?


2011. szept. 23. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi szempontból Németország. itt a szoviális háló is szuper jó, integrált képzésen kell a külföldieknek részt venni. (pl iskolásoknak vagy munkanélkülieknek)

Aztán szerintem még a nagyvárosok levegöje is olyan ami sok ország falvaiban is irigyelnék.


éltem angliában és USA-ban most már 4-ik éve élek No-ban és mondhatom ez az eddig leg élhetöbb ország.

2011. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, Németország is szerepel a listánkon:))Gondolom azért ott is vannak régiók, ahol könnyebb beilleszkedni magyarként és van ahol nehezebben lehet boldogulni. Te melyik részét ajánlanád Németországnak?
2011. szept. 23. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahol munkát kaptok.

Ahol nekem nehezebb volt az a sváb rész, Baden-würtenberg. Habár ott is nagyon rendesek az emberek, és szuper az élet. talán ott van legnagyobb gazdagság, de kicsit zárkozottabbak az emberek. Most hessenben élek itt sokkal nyitottabbak.

de nyelv nagyon kell. nyelv nélkül semmire sem mentek.

2011. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett a projektből?
2018. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!