Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van-e valakinek közvetlen...

Jules10 kérdése:

Van-e valakinek közvetlen tapasztalata a Londoni Magyarok nevű céggel, és ha igen milyenek? Normálisan bánnak az emberrel, illetve milyenek az általuk kínált bérlakások? Tényleg segítenek munkát találni?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék majd menni munkát vállalni, illetve nyelvet tanulni, de egyenlőre bizalmatlan vagyok. Ha valaki volt már kint Angliában általuk, akkor szeretném, ha írna róluk pár szót!
2011. szept. 26. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy lehetőleg kerüld őket! Nem olyan lakásokat adnak amilyeneket hirdetnek a képek alapján. Mindenféle rejtett költséget kérnek tőled.(regisztrációs díj, kulcsdíj, valami éves munkakeresési segédletért díj)


Munkát ők nem adnak, annyiból áll a "segítségük", hogy adnak egy listát a közeli munkaközvetítőkről. Ennyi. Ja,és az általuk kínált szobák drágábbak, mint a környéken lévő hasonló méretűek. Ha teheted, ne őket válaszd.

2011. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keruld oket es az itteni valaszokkal is vigyazz, mert sajna figyelik az ilyen oldalakat is es sajat magukrol irnak nagyon pozitiv velemenyt, hogy minel tobb "ugyfeluk" legyen. Felszamolnak egy csomo koltseget a semmire. Inkabb gyere ki, es itt keress fel irodakat, de ha elfogadsz egy tanacsot, nyelv nelkul ne gyere, mert mar nagyon telitett a piac....elobb tanulj inkabb, aztan talalhatsz munkat is. Nyelv nelkul szinte biztos, hogy nem...sok sikert!
2011. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kint élek Angliában.Tavaly valamikor egy régi kedves ismerősöm hívott telefonon,és segítséget kért.Arra kért hogy menjek el érte Londonba,mert itt van kint de nagy bajban van.Kíváncsi voltam így kocsiba ültem és elmentem a megadott a címre.Azt hittem elájulok amit láttam.Egy lerobbant lakásnál álltam ahol (kapaszkodj meg) csótányok futkároztak,és ott voltak vagy 8-an.Az ismerősöm(lány) sírva mondta hogy a londonimagyarokkal jött ki(és fizette egy csomó pénzt) mert szállást,és munkát ígértek neki.

A szállás az amit láttam.Vagyis 8 embert szállásoltak el egy lepukkant lakásban.(nem a környék volt pocsék,hanem maga a lakás volt lelakott) A munka meg az ablakban volt.Ugyanis amikor felmarkolták a pénzt,annyit mondtak nekik,hogy megmutatják hova vigyék ,melyik munkaközvetítő irodákba a CV-t,megmutatják hol kell bankszámlát nyitni,és ennyi.Ők munkát nem tudnak ajánlani,csak szállást..Az ismerősömnek hál istenek eszébe jutott,hogy én kint élek,és ezért hívott..MA sem értem hogy miért velük jött ki,hiszen tudod annyira angolul,hogy egyénileg megpróbálja.Végül is ez tettük.Pár napig nálunk volt,és állást kerestünk neki.Igaz nem Londonban dolgozik,de talált magának melót.Azóta ahol teheti a londoni magyarokat szidja ezerrel(pe is perelte őket többed magával,még a fókuszban is ott voltak)


Kedves kérdező.Kaptál pár tanácsot,és a neten sokat lehet róluk írni.A tévé is foglalkozott velük..Ezek után rajtad múlik,hogy mi lesz a következő lépésed.

De neked is azt tanácsolom mint mindenkinek.EGYÉNILEG sokkal jobban jártok.

2011. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha legalább erős alapfokon beszélsz angolul és nagyjából megérted amit mondanak, akkor intézz mindent magadnak. Én is így tettem, a kezdet piszok nehéz volt, de megérte. Ha mindenképpen magyaroknál akarsz szállást, akkor az iránylondon.hu vagy a magyaroklondonban.com ami elfogadható szállást ad. (Ők is kérnek azt hiszem 6 font beköltözési díjat, de ők legalább normálisak)
2011. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!