Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik külföldi városban...

Melyik külföldi városban laknátok szívesen?

Figyelt kérdés

Nektek-most őszintén-mi lenne a Top 10?


Nekem ez:


1 Stockholm

2 Isztambul

3 Bécs

4 Sydney

5 Párizs

6 Miami

7 New York

8 Amszterdam

9 Rio de Janeiro

10 Koppenhága


Nektek mi?


2011. okt. 9. 11:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én már többször voltam Bécsben, és mindig ugyanaz volt a véleményem róla: EZ HIHETETLENÜL GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!! Németül meg beszélek, úgyhogy lehet, hogy majd kimegyek valamikor. Na meg a Hundertwasser-ház is elképesztő. Isztambulba meg azért akarok menni-csak egy nyaralásra-, mert az egyik kedvenc sorozatom, az Ezel ott játszódik, Stockholm meg azért fogott meg, mert a kedvenc együttesem, az ABBA svéd (bár a Frida Norvégiában született, de mindegy). Miami meg a CSI:Miami miatt, New York is a CSI:NY miatt. Washington a Dr. Csont miatt. Sydney csak azért, mert egyszerűen csodálatos. Párizs, Koppenhága és Amszterdam is ebből az okból, Rio meg a Krisztus-szobor és a Copa Cabana miatt.
2011. okt. 9. 13:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért van Izlandon is néhány szép kisváros, nem beszélve a környékről.

De inkább Észak-Norvégia (Trondheim fölött), tisztaság, nyugalom, barátságos emberek, a táj pedig lenyűgöző.

Korond (Ro)

Krakkó

Bugges

Gent

Edinburgh

Portree

Carcassonne

Cordoba

Firenze

Taormina

2011. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezek is tetszenek. Meg Izland is, igen.
2011. okt. 9. 16:14
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdekes helyek amiket írtál, de sajnos 1000 meg 1000 gyönyörű hely van a világon, egy élet is kevés lenne talán bejárni.

Szívesen mennék ezekre helyekre kivéve Athén és Párizs. A franciák beképzeltsége sznobsága elvette a kedvem attól h odamenjek megint. Athén pedig szép és napos és jó, temperamentumos emberekkel de semmi több.

Isztambul nagyon érdekes akár hosszabb távon is ha valakinek sikerül "ráérezni" a törökök stílusára az Ezelt én is nézem :) (Bár a seherezádé jobban tetszik mostanában).

Az a fajta exhibicionizmus amit a brazilok képviselnek nem jön be szóval rio is kilőve.

Érdekes h nagyon népszerű mostanában ausztrália, vajon csak a magyarok között lett ilyen népszerű mostanában?

Amúgy az én listám:

Odessza

Kijev

Szentpétervár

és persze még elég sok pl szibériába és dél ázsiába is szívesen mennék (vietnámi tengerpart)

2011. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezek is jók. Amúgy az Ezelnek már sajnos vége.
2011. okt. 10. 18:57
 16/17 anonim ***** válasza:

Stockholm

New York

2012. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Eléggé régi kérdés de, én pl. szívesen laknék Szentpéterváron vagy esetleg Moszkva, Bécs,
2017. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!