Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen munkák vannak, amelyek...

Milyen munkák vannak, amelyek lehetővé teszik vagy akár elengedhetetlen hozzá, hogy sokat kelljen utazni? Akár világszerte.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
pilóta
2011. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha munka miatt utazol az nem ugyanaz, mint amikor kedvtelésből teszed.

Amúgy olyanok utaznak még sokat a pilótákon, stewardesseken kívűl, akik magas pozicióban vannak nagy cégeknél és általában adok veszek melót végeznek, vagy valami minőségbiztosítással kapcsolatos a munkájuk. Sok MBA diplomás csinál ilyen jellegű munkát, ismerek egy párat, de nem mondanám, hogy felhőtlen boldogság az életük. Pláne a családjuknak, akik folyton otthon várják őket.

Hozzáteszem én is utaztam... én tréner vagyok, de nem volt igazán jó. Sokat voltam távol a páromtól és egy idegen helyen sétálgatni meló után hulla fáradtan egyedül nem ugyanolyan, mint amikor a férjemmel együtt megyünk nyaralni, pihenni és úgy élevezzük az újat.


Szóval szerintem inkább olyan munkát kell keresni, ami rugalmas, sok pénzt biztosít és így van idő, lehetőség mellett szórakozásból utazni.

2011. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kamionsofor, postas, szallitmanyozo munkakor

rallyauto szerelo :)

szinesz es filmes melo

fotografus

2011. nov. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!