Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lloyds bankszamla nyitas...

Lloyds bankszamla nyitas Angliaban?

Figyelt kérdés
Olyan kerdesem lenne, hogy 3honapja elek kint Angliaban,voltam mar a Barclays bankban,de sajnos nem tudtak nekem szamlat nytini,mert akkor meg nem volt NI szamom.Mar van,igy elmentem a Lloyds bankba,ahol nagyon aranyosak voltak,online nyitottam szamlt->aztan kaptam egy levelet->bementem ujra abankba bemutatni az ID-t+a passportomat, a holgy lerendezett nekem mindent.Azt hittem Oh ennyi,2het es jon a kartya,csakhogy sehol semmi....2het mar letelt.Aztan visszakuldtem a valaszboritekot benne az egyik papir masolataval...Szoval mennyi ido mig megkapom a kartyat,tudja vki olyan aki lehetoleg kint van Angliaban es hasonlo szituban jart mar?!
2011. nov. 20. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én talán 3 hónapja nyitottam a Lloyds-nál bankszámlaszámot.(bár nekem 2 éve van a barclays banknál is)

Nekem zökkenőmentesen ment az egész mindkettőnél.A Lloyds-nál rögtön a számlaszerződésnél (bent a bankban) kaptam csekkfüzetet,de a kártya 5-6 nappal rá meg is érkezett postán..Semmi gond nem volt..Emlékszem hogy pénteken intéztük a bankban az igénylést,és a következő hét péntekjén már hozta a postás..

Szerintem menj be a bankba és jelezd hogy még mindig nem jött meg a kártyád..

2011. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak ez az hogy szemelyesen voltam bent,a noci elintezte keszsegesen es sehol SEMMI es utana olvastam neten es egy csomo ember mint pl. te is irja,hogy milyen hamar megjott a kartya....akkor neked nem kellett visszakuldeni semmit?legeloszor idopontot kaptam,de NI hianyaban lemondtam,aztan elkuldtek azzal hogy online +tudom csinalni.de hiaba online igyis be kellett mennem meg 1x,de ugy latszik ismet be kell mennem!koszi
2011. nov. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!