Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztria vagy Németország...

Ausztria vagy Németország vagy Anglia? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Melyik országban lehetne több esélyem a munkavállalásra az alábbiakkal:


- Informatikus diploma(rendszermérnök szakirány)

- angol illetve német nyelv(szakmai is) magabiztos és francia nyelv középfokú ismerete

- 3 év multi cégnél eltöltött hazai tapasztalat (1 év WEB-UI fejlesztő, majd 2 év Szoftverintegrációs tesztmérnökként, jelenleg pedig C# programozóként dolgozom)


Mindenképpen külföldre akarok költözni, nem feltétlen végleg, de egy időre biztos. Mindenképpen a szakmámban akarok dolgozni. Érdekelne hogy melyik országban milyen esélyekkel indulnék.


2011. nov. 22. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekkel mind a 3 országban könnyen boldogulnál!De szerintem Németországban fogadnának a legszívesebben.
2011. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Magyarország
2011. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó Magyarországon nem becsülik meg az ő tudását és nyelv ismeretét és meg sem fizetik hanem egy sz_ros 200 ezerrel kiszúrnák a szemét vagy még annyival sem.Németország!
2011. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En elkuldenem a CV-met az osszes szimpatikus ceghez, es ahova felvesznek (jo feltetelekkel) oda koltoznek. A legtobb ceghez a neten kell bekuldeni a CV-t, es egy szemelyes interjura is ki lehet "ugrani" seperc alatt. De szerintem mindenhol jo eselyed van :)
2011. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 23. 08:39
 6/7 bánomisén ***** válasza:
Anglia szeretettel vár :-) Sajnos a többi országot nem ismerem ebből a szempontból, de legalább így innen is van egy visszajelzésed.
2011. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem Németországgal jól járnál, van kint ismerősöm hasonló paraméterekkel. Nincs túlóra, ha van, az tervezhető. Forintban hétszámjegyű fizetés. Sok szabadság (ott úgy tartják, egy hetes szabadság nem szabadság, általában 2-3-4 hétre engednek el). Nyugodt élet, kiszámíthatóság.
2011. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!