Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol elnel a legszivesebben, ha?

Hol elnel a legszivesebben, ha?

Figyelt kérdés
Minden adott lenne,munka, lakhatas stb. Europaban vagy inkabb Europan kivul? Es pontosan hol? Miert? Legszives ne azt irjatok,hogy "mert kicsi korom ota ez az almom",hanem kicsit nyomosabb ervet. Pl. itt a legjobb a fizetes-ar arany, vagy mert itt a legnagyobb a kozbiztonsag, itt a legtisztabbak az utcak, legjobb az oktatas, itt a legbefogadobbak etc.
2011. nov. 29. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden adott lenne,és ezáltal nem lennék anyagi gondjaim akkor hazamennék és otthon Magyarországon élnék legszívesebben.Hogy miért? Mert csodás ország,ott születtem,ott van a családom,a barátaim,mert magyarként gondolkodni sokkal jobban tudok mint más nyelven.
2011. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Antimod ***** válasza:

Nem mennék el Magyarországról.

Vagy hegyekben (Alpokalja vagy Mátra) vagy a Balaton északi partján rendezkednék be hosszútávra.

2011. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

" Minden adott lenne,munka, lakhatas stb"


Nem mennék el innen sehová..Ha itthon is mindent adott akkor maradok a saját hazámban..és nem kell megmagyarázni hogy miért..vagy ha igen akkor egy mondta is elég.Ez a hazám.

2011. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
India, mert onnan származom.
2011. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én se mennék sehová.maradnék szépen Szombathelyen:)
2011. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha nem keresnetek tobbet,mint az atlag? Gondolok itt mondjuk 120ezer nettora/ ho, ha Magyarorszagot nezzuk. Termszetesen az orszagok aktualis helyzete maradna.
2011. nov. 29. 12:05
 7/15 Antimod ***** válasza:
Ha kijövök szépen a pénzből (nem luxus megélhetésre gondolok), biztos a munkám, szeretem is, jó a környék is (nem romlik meg a közbiztonság, lehetőségek vannak sok mindenre) akkor biztosan maradnék, még átlagfizetés mellett is.
2011. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bánomisén ***** válasza:
Norvégiában. Könnyű lakáshoz/házhoz jutni akár egyedül is, mert nem aranyáron adják, jók a fizetések és nincsenek nagyvárosok, hanem kisebb települések. Azonfelül gyönyörű ország.
2011. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mar emlitettem,hogy ne valtoztassunk a jelenlegi helyzeten. Szerintem Magyarorszagon nem jo a kozbiztonsag. Itt tul sok a "ha". Utolso: Eszakon elek, kivancsi vagyok erdemesebb e tovabballni. Egyebkent az Eu-bol nem szeretnek elmenni, max Kanada johetne szoba.
2011. nov. 29. 12:43
 10/15 Antimod ***** válasza:

"Szerintem Magyarorszagon nem jo a kozbiztonsag."


Nagyon változó. Vannak helyek, ahol példás. Vannak helyek, ahol tragikus, sőt, nincs.

2011. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!