Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki kint...

Van itt olyan ember, aki kint él külföldön?

Figyelt kérdés
Milyen országban élsz? Miért mentél ki és milyen hosszú ideig szeretnél maradni? Szeretsz ott élni? Minden érdekel:)
2011. dec. 16. 20:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En Angliaban elek. Az otthoni elviselhetetlen allapotok miatt koltoztem kulfoldre a csaladommal,es itt neveljuk gyermekeinket. Igen sokkal jobb itt,konnyebb ,es nem kell a szamlakon izgulnom,szepen megelunk.Meddig?Soha nem tervezzuk,hogy visszamegyunk,nemcsak az anyagiak miatt jottunk el. Es igen,imadok itt elni:)
2011. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Angliában élek, programozóként dolgozom, jól keresek, saját bérelt lakásban lakom, amit nem kell megosztanom másokkal. Azt pontosan nem tudom, hogy meddig szeretnék itt Angliában maradni, de egy biztos: haza nem fogok menni.


Egy tanács mindenkinek: Nyelvtudás, szakmai tudás és felkészültség nélkül nem szabad kijönni!

2011. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Na én vagyok a harmadik aki szintén Angliában élek,lassan 6 éve..A pénzhiány miatt jöttem ki..Ha minden jól megy akkor végre elhagyhatom a ködös,esős Angliát,és megyek Ausztráliába..Onnan nem tervezek haza jönni.
2011. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Angliában én is. Szeretek itt élni, nem vagyok az az itthonról eljárogatós de itt mégis van egy csomó program ami érdekel. Szebb a környezet, jobban elviselem az embereket, jobb dolgokat tudok vásárolni. Budapest ehhez képest semmi, azelőtt ott laktam. Mo-ra már tuti nem költözöm vissza, de azt sem mondom hogy itt maradok örökre. Most épp jó, de van még pár hely ahol szívesen laknék (nem vagyok turista típus, csak azért hogy körbenézzek nem megyek sehova, ha valamelyik város érdekel, akkor ott élni szeretnék). Persze ahogy valaki írta, nyelvtudás nélkül nem megyek sehova lakni (mondjuk angollal ellennék szinte bárhol, de amúgy is szeretek nyelveket tanulni, szóval..).
2011. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én is Angliában lakom, de én már nagyon mennék haza. egyelőre nem tudok. és azért jöttem ki, mert itt kaptam munkát.most meg leépítések vannak.
2011. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Anglia. Mi is az otthoni viszonyok miatt jöttünk ki, de csak a pénz miatt, mert egy nagyon szép kis nyugat MO-i városból jöttünk, ahová vissza is mennénk. Én vendéglátósként tudtam dolgozni Ausztriában, de a párom egészségügyi diplomásként iszonyat keveset keresett, és mindenképp váltani akart. Mivel neki nem megy a német, ezért kötöttünk ki itt. Nem mondom hogy rossz itt, sőt még szerencsénk is volt, 1 hét alatt találtunk munkát, bár én keresek a szakmámban, mert most éjszakai recepciósként dolgozom, és felszolgálóként kb dupla ennyit tudnék keresni.

Ahogy számolgatunk 1.5-2 év ittlét kell ahhoz hogy összehozzuk a terveinket a jövőre nézve, de van B terv is, az pedig Ausztrália. Onnan már haza sem költöznénk.

2011. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
USA, California, tobb mint 8 eve. Eloszor latogatni jottem, ittragadtam. Imadom. Eszem agaban sincs Mo-ra visszamenni, legfeljebb latogatoba.
2011. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha még esetleg arra válaszolnátok, hogy kivel mentetek ki, és milyen gyakran látogatjátok az itt élő rokonaitokat, barátaitokat azt megköszönném.
2011. dec. 21. 14:31
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül mentem, látogatni max karácsonykor jövök.
2011. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 00:08 vagyok, egyedul jottem, par eve meg evente 2-3x mentem, mostanaban inkabb a szuleimet hozom ide.
2011. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!