Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki kint...

Van itt olyan ember, aki kint él külföldön?

Figyelt kérdés
Milyen országban élsz? Miért mentél ki és milyen hosszú ideig szeretnél maradni? Szeretsz ott élni? Minden érdekel:)
2011. dec. 16. 20:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A szüleim hiányoznak , de ők támogattak hogy kijussak ide.Mindig mondták :"én lányom Amerikában fog dolgozni". És sikerült is az USA-ban élek és dolgozok.Naponta beszélek a szüleimmel Skypén.Ők nagyon örülnek hogy sikerült megtalálni a számításaimat.
2011. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Szia!En Eygiptomban elek.
2011. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem akartok mesélni arról, hogy milyen az élet ott? Mennyivel másabb Magyarországnál?
2011. dec. 28. 11:36
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi ANgliaban elunk a csaladommal,kategoriakkal jobb az elet, en meg itthon vagyok a gyerkokkel,a ferjem full time-ba dolgozik,a gyerekekre kapunk tamogatast mint otthon a GYed pl.csak itt nem igy hivjak,mi mi csaladostul sokkal sokkal jobban megelunk mint otthon.Meg felre is tudunk tenni,otthon minuszban voltunk.Szep heleyen lakunk,jo kornyeken az emberek kedvesek, a nagylanyom mar pre-schoolba jar jovore kezdi a sulit,szoval szep kis nyugodt eletunk van.En csak pozitiv dolgot tudok mondani:)
2011. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

12-20 00:08 vagyok.

Minden reggel halat adok a sorsomert. Ha leirnam reszletesen milyen eletem van sokan fellengzosnek, vagy bekepzeltnek tartananak. Ezt nem szeretnem.

Teny, hogy nem egyik naprol a masikra jutottam oda ahol vagyok. Szep lassan, kitartassal es sok munkaval, na meg egy nagy adag bizalommal ertem el azt amit elertem, es csak rajtam mulik, hogy meddig viszem. Szerintem ez az amerikai alom. Ha nagyon akarom, akkor barmi sikerulhet. Sajnalom, h Magyarorszagon ez sokaknak nem adatik meg es barhogy kuszkodnek, megis ugy erzik, mintha egyhelyben topognanak.


Itt Californiaban ennek az ellentetje van. A csilagokik nyujtozkodok es jo esetben elerem a Holdat. Nincsenek anyagi gondjaim, bar adossagom van eleg, de kinek nincs? Torlesztem az adossagot de kozben nem neznem a boltban a termekek arcimkejet. Ami megtettszik megveszem. A lakber, kocsi, bizotistas, kaja, telefon minden honapban konnyen ki van fizetve es soha nincs az az erzes, hogy most be kene huzni a szijat, mert jon a gazszamla...

Tegnap unnepeltem az 1 eves evfordulajat annak, hogy tavaly ilyenkor megvettem almaim autojat. (ami tenyleg az almom volt!)

Eltem es dolgoztam Magyarorszagon, tudom mi van ott. Tudom azt is, hogyha nem jovok ki, akkor meg most is a szuleimmel laknek vagy osszeallnek valakivel es osszeraknank a fizetesunket, hogy valahogy meg tudjunk elni es eszembe sem jutna, hogy kocsit vegyek, vagy elmenjek egy road-trip-re, amikoris elindulok egy iranyba es addig megyek amig elfogy a benzin...aztan tankolok es megyek tovabb...

2011. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!