Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi éri meg jobban? Külföldön...

Mi éri meg jobban? Külföldön pénzt keresni, és így lakáshoz jutni? Vagy itthon is 3 év alatt tud venni az ember?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy melyik a jobb egy fiatalnak,albérlet vagy saját lakás.Az albérlettel a gond, hogy így is elviszi a fizetés felét, és berendezésen sem alakíthatsz.De ha saját lakásra 24 évesen nincs pénzem!Esetleg hogy tudnék saját lakásra szert tenni?Esetleg érdemes külföldre kimenni dolgozni? Rá három év alatt már egy 1,5 szobás lakást tudnék venni?
2011. aug. 13. 11:00
 1/1 anonim válasza:

Én is veled egy idős vagyok és ezen agyalok hetek óta. :)

Sajnos az albérlet mellett félretenni nem lehet egy átlag fizetésből, sőt örülhetsz ha ki tudsz jönni belőle egy hónapban.

Nézegettem a megtakarítási számlákat. 6 év alatt kb. 1millió jönne össze ha havi 13-at tudnék félretenni. Szóval siralmas. Én amint megtehetem egyből húzok ki külföldre, és ha még lesz kedvem ide visszajönni, akkor talán látok némi esélyt arra, hogy lesz egy saját lakásom majd.

Sajnos hitel vagy hatalmas szülői segítség nélkül ez nem megy. Átlagos keresetből tuti nem.

2011. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!