Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Neki miért van ennyi lehetőség...

Neki miért van ennyi lehetősége utazni?

Figyelt kérdés

[link]


Biztos a pasija tartja el még 28 évesen,mert mindig titkolja hogy mi a "munkája". De közbe a bejegyzésben arról ír,hogy a várost csak 1x nézték még az 1 hét alatt és idézem: "1 hétig voltunk, sok mindent szokásunkhoz híven nem csináltunk." Az ilyenek MINEK utaznak?????? Más összetenné a kezét,ha a szomszéd országba is mehetne,nem hogy távolabb és ezek meg semmit se becsülnek..olyan bosszantóak,nem?!


2012. jan. 4. 16:00
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
74%

Egész jó kis blog, mi a gond vele? Hogy ő utazgat? Ha teheti, menjen csak. Sokan utazgatnak, de nem osztják meg a tapasztalataikat, élményeiket a nagyközönséggel, ő legalább igen.

Azt meg, hogy mi a foglalkozása, nem kötelessége egy bloggernek nyilvánosságra hozni.

2012. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ő konkrétan nem csinált ott semmit,ez a bajom! Hogy nem becsüli meg a jó dolgát. Nem csak ez a blogja van, hanem másik "sminkes" is,ahol meg halomszám veszi a dolgokat és egész nap otthon van. Hányan tehetek ezt meg manapság? Hogy nem dolgoznak,pasik eltartják a hóbortjukat és még ha el is utaznak valahova,ott is csak a szállodában döglenek...ha nekem módom lenne rá,az biztos hogy minden nap felfedezném a környéket,nem szállodában lennék meg max buliznék! Főleg ilyen idősen..
2012. jan. 4. 16:13
 3/13 bánomisén ***** válasza:
74%

Miért bánt ez téged? Ismered? Esetleg rokonod? Vagy a te pénzedet költi? Nem értelek...

Ha ennyire bosszantanak a blogjai, akkor ne olvasd, hanem ezt az időt töltsd el hasznosan. Mérgelődni egy vadidegen miatt sok értelme nincs.

2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Véletlen akadtam rá,mert utazós blogokat szeretek olvasni, de ez felidegesített, mert semmit se csinált ott. És nem szeretem az igazságtalanságot,ez pedig az!
2012. jan. 4. 16:20
 5/13 bánomisén ***** válasza:
65%

Nem, ez irigység, hogy ő mehet, te meg nem :-)

Még egyszer javaslom, hogy ne olvasgasd a blogjait, ha ennyire felbosszantanak, nem fog senki lelőni, ha elfelejted ezt a blogot a gazdájával együtt :-)

2012. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez tudom hogy irigység, de amúgy mondd hogy nem jogos. Ő se tett le többet az asztalra, mint én és mégis azokat a lehetőségeket, amijei vannak, nem használja megfelelően...
2012. jan. 4. 16:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne bosszankodj. Nekik telik rá, szeretnek utazni, miért ne utazhatnának? És ha a pasija tartja el, akkor mi van? És ha semmit nem csinál, csak sminkel meg utazgat, akkor mi van? Mellesleg teljesen szimpatikus a csaj, jó a stílusa, normális hangnemben, érdekesen ír, vállalja az arcát, nem bánt senkit. Inkább próbálj meg tanulni tőle.
2012. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretek minél több mindent megismerni, ha utazok, de semmi közöm hozzá, hogy más hogyan tölti a saját szabadidejét, és mivel költi el a pénzét - így nem is idegesít.

Azt tanácsolom, te is inkább magaddal foglalkozz. :) Ha már ilyen kis "igazságtalanságon" kiakadsz, akkor nehéz lesz boldogulnod az életben...

2012. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, nem jogos, mert sem neked, sem nekem, sem senkinek nincs semmi köze hozzá, hogy ki miért és hogyan, hova és milyen gyakran utazgat. Nekem a saját dolgaimhoz, neked meg a sajátjaidhoz van közöd. Ennyi :-)
2012. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez vicces.. a férjemnek gyakran kell utaznia a munkája miatt, az én munkám meg olyan, amithez csak egy laptop kell, szóval mindig vele tartok és pont ugyanilyenek vagyunk :) Voltunk már úgy Londonban egy hetet (igaz negyedik alkalommal) hogy alig mozdultunk ki a szállodából, de nem gondoltam, hogy ez bárkit is felbőszít... Ettől függetlenül szeretünk utazni, néha muszáj is, de ha nem lenne semmink és nem volna lehetőségünk kimozdulni otthonról, akkor sem köpködnék másokat, mert az sokkal kicsinyesebb dolog, mint kihagyni néhány látványosságot, "kötelező" turistaprogramot...
2012. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!