Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Európa vagy az USA a jobb hely?

Európa vagy az USA a jobb hely?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, az EU tagállamai (együtt), vagy az USA a jobb hely? Válaszotokat indokoljátok meg!
2012. jan. 12. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Rosszabbnál rosszabbak, Európa EU-n kívüli országai pl. Ukrajna, Szerbia viszont jó helyek.
2012. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Milyen szempontból?
2012. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az EU. Jobb a gazdasági helyzet, jobb az időjárás, sokkal kevesebb a lepukkadt rész és azok is elviselhetőek többségükben és itt tényleg szabadság van. Észak-Dakota és Montana is jó hely lehet, de ott meg télen nagyon hideg van és kevesen laknak arra.
2012. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
2. vagyok. Én speciel szeretem Európában, hogy történelme, és kultúrája van, ami Amerikának még nem annyira. Szeretem, hogy ha végigmegyek egy fővárosban, akkor akár több, mint ezeréves múlt néz vissza rám. Ezt az érzést a tengerentúlon nem kapnám vissza...
2012. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!