Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizz Air és EasyJet összehason...

Wizz Air és EasyJet összehasonlítás?! Segítsen akinek van tapasztalata. Melyiket kéne választanom?

Figyelt kérdés

Budapest Ferihegy- London Luton.


Wizz Air:

Oda a jegy ára 16990 Ft vissza is 16990 Ft.

Banki átutalás 1100 Ft, foglalási díj 2200 Ft,

Eddig összesen 37280 Ft.

Egy feladott poggyász mennyibe kerül?(oda-vissza egyben) Nem találom.


EasJet: Oda: 24300 Ft, vissza: 11773 Ft.

Adminisztrációs díj: 2900 Ft

Poggyász: 10000 (oda vissza)

Összesen: fizetés betéti kártyával: 48 973 Ft


Utasbiztosítást nem szeretnék, tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Megéri, vagy felesleges?


Még egy kérdés:

A feladott poggyászt be lehet fóliázni?

Mármint alapból úgy vihetem oda?

Vagy ha átnézték, akkor tekerhetem körbe? :DD


2012. jan. 15. 09:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
WizzAir-nél figyelj,mert alapból olyan árat ad ki,ami csak azoknak van akiknek van Wizz kártyájuk(Ez általában egy bő 10.000-rel olcsóbb)!!Amúgy szerintem is jobban jársz malévval.Ha Londonba akarsz menni,akkor még Luton-ból oda egy óra az út.Mellesleg Malévon kapsz enni-inni,a WizzAir-en,EasyJet-en drága.
2012. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ma 11:00!

Ha nem gond, írtam privátban. :)

2012. jan. 15. 11:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért nem veszed az egyik jegyet itt, a másiknál ott. Most én is így vettem, bár inkább az időpont volt a mérvadó. Az alapjegyre mindig rá kell számolni kb. 10 ropit sajnos. Nem olyan drága a pia a fapadosokon sem, 1,5 fontért már kapsz egy dobozos üdítőt.

Transzferra az easybus-t ajánlom, igaz a Gatwick-ről van közvetlen vonat. Attól függ melyik részre mész. Nekem pl. nem éri meg Gatwickre mennem, mert északon van a telephelyem, és a Victoriáról még fel kell szenvednem a csomagjaimat.

Minek kell fóliázni? Miért nem elég a lakat?

2012. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!