Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor lesz olyan akció hogy...

Mikor lesz olyan akció hogy kb 8000 ft a repülőjegy oda-vissza?

Figyelt kérdés

vagy ez hogy működik? illeték is benne van?

európára gondolok


2012. jan. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézegetni kell a fapados repülőtársaságok oldalait. Igen, illeték is benne van, viszont pl. Wizz Air-nél, ha nincs wizz air hitelkártyád, akkor általában ráb*sznak, még 2000-3000 forint "baksist". Közelebbi helyekre pl. Budapest-Marosvásárhely ki lehet fogni akár 8000-ért is oda-vissza repjegyet, de az se ritka, hogy Londonba elrepülhetsz meg vissza ennyiért, csak szorgosan nézni kell.


Van még a skyscanner.net oldal, ami a világ összes repülőtársasága közül (fapadosok közül is) keres repjegyeket és ár szerint listázza őket.

2012. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a csomag sincs benne az árban,azt külön még rádobják.
2012. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindennel egyutt-oda vissza nem hiszem hogy valaha is csak 8000 lesz. en 6 eve repultem 1 ftos jeggyel londonba de adokkal egyutt 9000 volt, csak odaut. persze az is nagyon jo ar volt. nezegetni kell az ajanlatokat,multkor baratnomnek neztem jegyet berlinbe oda vissza volt 16 ezer adokkal,csomag nelkul asszem.
2012. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ryanairrel többször utaztam már 1 eurocentért (3 Ft) irányonként, és az tényleg annyiba került, illetékkel együtt. Az igaz, hogy csak kézipoggyásszal, de pár napra az elég.


Az is igaz, hogy ez legutóbb kb 2 éve volt, nem tudom, vannak-e még hasonló akcióik.

2012. jan. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!