Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2 személynek 6-8 napos nyaralá...

2 személynek 6-8 napos nyaralás É-Amerikában mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, nézelődjek utazási irodák oldalain, s azok prospektusaiban... De esetleg írhatnának olyanok, akik már jártak kint mostanában. Repülőjeggyel, biztosítással, szállással, étkezéssel, mindennel együtt mennyit költöttetek?
2012. jan. 30. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összeget nem tudok mondani, az igényeidtől is függ. Mennyit és merre akarsz menni, s mely országba stb.

De szerintem a kiutazás költsége nincs arányban a tartózkodási idővel.

2012. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy ha már elmentek ilyen messze és kifizettek 2 személyre alsó hangon 250.000 - 300.000 Ft-os repülőjegyet, akkor ne 6-8 napra menjetek, hanem legalább 2, de inkább 3 hétre! Mivel semmi konkrétumot nem írtál, ezért még körülbelüli árat sem tudunk mondani, mert nincs támpont! Hova akarsz menni Észak-Amerikán belül? Usa? Kanada? Milyen helyekre akarsz menni kajálni? Mert lehet kapni hot-dogot 2,50-ért is, és ehetsz akár 500 USD-os hamburgert is!
2012. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, azóta átgondoltam, s a 2 hét mellett döntöttünk. Sajnos ennél hosszabb időre nem tudjuk megoldani a férjemmel, hogy együtt szabira tudjunk menni.

Hogy hova mennénk, azt még nem tisztáztuk, de valahol Los Angeles környéke lenne az úticél. Férjem nagyon szeretne Hungtington Beach-re menni.

Nem szeretnénk puccos helyeken enni, viszont szeretnék megismerkedni az amerikai konyhával.

2012. jan. 30. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

èn éltem valaha amerikában és azóta már körbe utaztuk a világot.


azt gondolom legolcsobban az ember (legalább is németországból, itt lakunk) szervezett úttal jár az ember. ezek mindent megszerveznek, lényegesen olcsobb repjegy és szállás árra kínálnak és még idegenvezetöt is. Ha beszéltek németül és közel laktok bécshez akkor érdemes osztrák utazási irodáknál nézelödni.


amit én ajánlok ha erre a vidékre mennétek az Losangeles- las vegas- sanfransisco. szerintem ilyen körutak nagyon sok van, és biztosak, és 2 hétbe bele fér. szerintem szép út lesz.


amerikai konyhával megismerkedni a dinerekben lehet (habár ilyen van magyarországon is már), ezekben fini homemade hambikat lehet enni, óriási steakeket stb... ez az amerikai konyha és én imádtam, évente 1-2x németországban is elmegyünk egy ilyen étterembe.


ez kb 1500-2000€/ fö lenne innen Frankfurtból nektek még rá kell számolni ha BP-röl jöttök egy 100-200€-s repjegy árat.

2012. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi voltunk kinn Amerikában, de saját szervezéssel sokkal olcsóbb.

Repjegy nekünk 200 e. volt.

Ebbe benne volt egy

BP - NY 2 hét múlva

NY - SF itt kocsikáztunk sokat (LA, LV, nemzeti parkok)

5 hét múlva

LV - BP

Mindent American Airlines honlapján foglaltuk.


Kocsit béreltünk legtöbb helyen. Kivéve NY. Ott nem kell.

[link] Itt béreltünk, mert magyarul tudtak segíteni a foglalásnál.


Kaja: Legtöbbször hamburgert, pizzát, hot dogot ettünk. Egészen más íze van a kinti hamburgernek, mint az itthoninak. Így nem volt egyhangú a kajálás.

Kedvenc helyeink: Jack in the Box, In & Out, Wendy's

2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnezed az expedia.com oldalt es ott osszeallithatsz magatoknak repjegy/hotel/berauto csomagokat. Ott varialsz ahol csak akarsz es ezer meg egy talalat kozul valaszthatsz, sot, mas utazok tapasztalatait olvashatod az egyes szallodakrol.

En mindig ezt hasznalom repjegy es hotel foglalashoz (itt USA-n belul).

Allits ossze magadnak egy csomagot es vidd el a tervet az utazasi irodahoz es mondd meg nekik, hogy ha ugyanazt az arat garantaljak, akkor naluk hagyod a penzed. Ok is ebbol elnek, tutti hogy dolgozni fognak rajta, hogy hasonlo arban talaljanak nektek valamit. Ha elzavarnak mert az arak amiket te talaltal tul alacsonyak, akkor orulsz, mert tudod hogy sajat szervezesben olcsobban kijottok.


Amugy Huntington Beach nagyon klassz hely, de a reptertol kb. 60km szoval mindenkepp kell berauto!

2012. jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
07:45 Köszönöm szépen a válaszod! :)
2012. jan. 31. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!