Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Eurofit Trading Kft. Nyereményútjaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kaptam egy hívást,hogy a fenti cégtől nyertem egy 2 személyes hétvégés INGYENES nyaralást (telelést :-)).Mivel igen csak realista vagyok rákérdeztem,hogy nincs kötelező előadás,vásárlás a jegy átvételével kapcsolatban,mert már egyszer így behúztak a "csőbe"?Az ügyintéző megígérte,hogy átvesszük a jegyeket,azokat ingyen kapjuk és semmilyen kötöttség nem terhel.Megnéztem a cég honlapját és a szokásos előadásos áruforgalmazós cégről van szó.... Szerintetek higgyek még a csodákban?Hol van a csapda?
2011. nov. 30. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nyeremény amire nem pályáztál nincs.
2011. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ilyet nyertél?

[link]

2011. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem...úgy emlékszem Magyarországi szállodába,talán Hajdúszoboszlóra szólt a nyeremény.
2011. dec. 1. 07:56
 4/10 anonim válasza:

Itt nézd meg, illetve érdeklődj, és megtudsz mindent:

[link]

és

[link]

2011. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 landrea74 válasza:

Kedves érdeklődő. Priviben érdeklődtem, hogy mi újság a nyereménnyel, mivel engem is kerestek, hogy nyertem.

Közben utánajártam és az ingyen nyaralási utalványban itt a bibi:

Nem utalványba tartozó járulékos költségek:

félpanziós ellátás kötelező igénybevétele: 4900,-Ft/fő/nap (ez négy főre 19600,-/nap)

parkolási díj: 500,- Ft/nap

idegenforgalmi adó 410,- Ft/fő/nap


Akár hogy számolom a nyeremény mellé még legalább 150.000,- Forintra lenne szükség + utiköltség, a költőpénzről nem beszélve.

2012. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sziasztok! Én is találkoztam már ezzel. Igen, nem ingyenes az egész, de ha rákérdezel a részletekre, elmondják, hogy csak a szállás ingyenes, és az étkezést fizetni kell. Most én is megnéztem, főszezonban 39.000 egy szoba/nap, azon kívül 34.000/nap. Vagyis fejenként 17-20.000 Ft. Ehelyett 4900 Ft-ot fizetsz. Azért annyira szerintem nem rossz. Kérdezzetek rá mindig a részletekre, de ez azért messze nem csapda. Elég jó ajánlat - szerintem. Nyilván, akinek nincs pénze, és ingyen akar nyaralni (:-S), akkor annak "átverés", de ha az utcáról beesel abba a hotelbe, akkor sokkal többet fogsz kifizetni.
2012. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rajnoka válasza:

Helló!

Ma engem is felhívtak nyereményút végett, és egy másfél órás előadást kellene végigülnöm a párommal.

Tud valaki pontosítani a dologgal kapcsolatban, mert pénzem nincs vásárolgatni, házalni sincs kedvünk semmilyen terméket.

2012. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
32%
Kedves Érdeklődők! Figyelmesen végig kell hallgatni, mit mondanak a telefonban és akkor pontosan tudni fogjátok, hogy nem átverés, nem kötelező és főleg nagyon korrekt ajánlat.Nem KELL végighallgatni semmit, különösen, ha nem érdekli az illetőt az egészsége!Lehetőség, amit igénybe vehetsz!Ne legyen üldözési mániája senkinek, nem átverés és mindig lehet nemet mondani lázadozás helyett.
2012. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Érdeklődnék valaki igénybe vette e a nyaralást?
2013. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 klepszidra válasza:
A szállások valóban ingyenesek, de van kötelezően kifizetendő ellátás. Amin én voltam 4 különböző szálláshely közül lehetett választani. 1 parádi és 3 hajdúszoboszlói. Inhotelben ez az összeg 4900Ft, az Aurum Family 7900Ft és az Aurum 9900Ft. Egyébként az előadás jó volt. Terméket azonban pénz hiányában nem vásároltunk.
2013. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!