Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Delfinnel úszás mennyibe kerül?

Delfinnel úszás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Minden vágyam,delfinnel úszni! Rengetegszer utaztam,egyszer néztem is delfin showt.Most még jobban felerősödőtt bennem ,hogy ússzak delfinnel.Mennyibe kerül megközelíthetőleg egy ilyen úszás ?

2012. jan. 30. 19:55
 1/2 anonim válasza:

Vegas-ban kb. $600 ez egy félnapos program, ahol lehet őket etetni, úszni velük stb.


Én nem fizettem be ilyesmire. Csak bementem megnézni őket. Meglehetett simogatni őket a partról.


[link]

2012. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A delfinek teste teljes egészében a nyílt vízi életmódra "rendezkedett be". Annyira intelligensek, hogy saját jellemmel, éntudattal rendelkeznek. Az ilyen élőlények fogságban tarását az ember fogságban tartásához tudom hasonlítani. Ezek az állatok olyan “lelki” sérüléseket szereznek, hogy amikor valami miatt visszaengedik őket az óceánba, már nem tudnak visszailleszkedni a társaik közé, mint ahogyan mi tekintünk egy diliházból kiszabadult emberre. Ezen kívül rengeteg testi betegségük is kialakul, pl. férgesek lesznek, és élettartamuk jelentősen lecsökken.

Ezért azt javaslom, ha szereted ezeket az állatokat, inkább ne támogasd a pénzeddel az őket gyötrő deldináriumokat. Olvasd el Richard O’Barry Delfinmosoly című könyvét, amelyből megtudhatod azt is, hogy egy delfin képes volt öngyilkos lenni, mert már nem bírta a fogságot… vagyis fölfogja a halált, és a sorsának nyomorúságát.

2012. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!