Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy utaztok egy 2év alattival...

Hogy utaztok egy 2év alattival repülőn?

Figyelt kérdés
Nem soká repülünk. Én is először, na meg a gyerekek is. Mire kell oda figyelni? Hogy viseli a gyerek az utat? Mit vihetek fel a gyereknek a repcsire (ital, játék, élet stb)? Segítőkészek e az emberek, vagy majd fel löknek a reptéren sorban állás közben? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatba? Fapadossal megyünk, tehát inkább azok meséljenek, akik azzal utaztak. Mondjatok sztorikat, kíváncsian várom. :)
2012. febr. 1. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mar nagyon sokszor utaztunk a lanyommal, most 22 hos. Fapadossal is, nem fapadossal is volt dolgunk. Hat a sorbanallasrol annyit, hogy vhol szolnak hogy menjuk nyugodtan, de olyan is volt, hogy nekunk kellett megkerdezni hogy ugyanmar esetleg felszallhatnank-e a kicsivel soron kivul (holott elvileg a gyerekeseket soron kivul felengedik..) A legikiserok mindig nagyon segitokeszek voltak, akkor is mikor meg csak 3 honapos picibaba volt, es akkor is mikor mar masfel eves. Nem tudom hany oras utra mentek, de mindenkepp vihetsz nekik enni, es innivalot. Lehet hogy bele kell kostolnod a repteren, de valahol megcsak ra se neztek. Szoval nagyon valtozo. A lanyomnak meg se kottyant a le es felszallas, en jobban szenvedtem, a fulem nagyon faj neha akkor, de sok pici is erzekeny ra, es jobb ha olyankor iszik, vagy eszik. Jatekot felvihetsz persze, de inkabb ne valami zenelos zajos valamit, ha nem akarod hogy a tobbi utas esetleg haborogni kezdjen hogy az uton vegig azt kell hallgatnia :))
2012. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
nem kell félni ,az egyszer tuti,a kicsinek 2 dl folyadékot vihetsz fel a gép fedélzetére de olyat váalssz ami csavaros mert meg kell kostolni amikor átvizsgálnak.nem fognak elöre lökdösni de menjetek elöre ,nyugodtan mert ez igy van csak nem mondják sürn.rágcsit is lehet vinni játékot is de én 2 éves kisfiamnak könyvet fogok vinni az biztos,szerintem leköti majd.felszálláskor igen etetni itatni kell de ha esetleg eszik már gyerek rágót az sem hülyeség mert a rágás a fontos a nyomás különbség miatt.merre felé lesz a repülés?baba kocsit visztek??azt tudod gondolom hogy parfüm meg egyéb más nem lehet a táskádban mert elveszik :-( csak feladott poggyászba.wizzerrel utaztok?ott is van büfé kocsi nem kicsi pénzéé,egy energia it kb 1000 ft :-)más nem jutott eszembe hirtelen jóó utat kivánok,és minden jót
2012. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
wizzer.hu nézz itt szét átvállalják az érvényes repülöjeggyel rendelkezök utazását 9999ft ért
2012. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne hari utsó vagyok ,és férre küldtem az üzit :-)
2012. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ryanairal utazunk, de Pozsonyból indulunk. :) Hát rágót nem nagyon adok nekik, de annál inkább majd mi rágózunk. :) Ezt már sokan mondták. A játékkal meg szerintem úgy leszünk, hogy egy kedvenc kis plüss, meg 1-1 mesekönyvet viszünk. Az út csak 2 óra lesz, de elég izgő-mozgók, remélem leköti őket majd. :) Tudom, hogy fel a kézi poggyászba nem vihetek parfümöt, meg hasonlókat, de gondolom le annyit pakolok és azt amit akarok?! :) Legalább is bízok benne. Max. elveszik. :( Tápszert szeretnék vinni, de persze csak lentre, remélem nem fogják azt hinni hogy kokain...:D És viszünk babakocsit is, de mivel ikreim vannak, ikerkocsival mennénk ami több mint 20kg, úgyhogy úgy rendeltük a jegyet is, hogy apának is be lett jelentve 1 kocsi, meg nekem is, mert nem tudtuk mi a helyzet az ikerkocsi esetén. Gondolom ebből nem lesz baj ott, hogy ha esetleg elég lett volna 1et bejelölni (mert végülis ez csak 1kocsi) akkor gondolom nem fognak kötekedni, hogy hol a másik? :) Még egy kérdésem lenne! Az apuci és az egyik fiú neve megegyezik így nem engedte megrendelni két azonos névre a jegyet (nem értem miért?) végül úgy rendeltük, hogy a kisfiúnak megcseréltük a keresztnevét a vezetéknevével. Ez nagy probléma lehet? És ha igen, a reptéren még orvosolható? Várok még további hasznos tanácsokat. Köszi. :)
2012. febr. 7. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. A borondbe amit feladsz, abba tenyleg azt teszel amit akarsz. A nevrol annyit, hogy elvileg nem lehet problema, foleg ha elmagyarazzatok hogy miert volt igy. Meg a kicsinek is ott lesznek az iratai, ugyhogy nem hinnem hogy kotekednenek. En dolgoztam repulojegyekkel, ott az ilyen nev problema nem volt problema :)
2012. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huhhh, most megnyugodtam köszi. :D és köszi mindkettőtöknek válaszokat is. Szép napot. :)
2012. febr. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!