Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki aki...

Van itt olyan valaki aki Angliába szeretne munkát vállalni és március környékére tervezi a kiutazást?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha márciusban akartok jönni munkát nézni,akkor nem a legjobb hónap választás.Itt kint február vége.március eleje az év lezárása(adózás szempontjából) Ha van is cég akik állást kínálnak(nálunk pl: áprilisban szoktak mindig felvenni embereket)szóval azok inkább az adózás után hirdetnek-Április-május..Különösen most az Olimpia miatt is.
2012. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ezt nemis tudtam.. köszi a válaszod:)

ki szeretnék menni mindenképp konyhalánynak. gondoltam, hogy kezdésnek az is jó lenne.. ilyesfajta munkát is csak áprilisban érdemes nézni?

2012. febr. 9. 11:04
 3/15 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Igen..Vannak hónapok amikor nem érdemes jönni.Ilyen november,december hónap,és a február,március hónapok.

Hacsak valaki nem tud FIX állást ajánlani(mert azért vannak állsálehetőségek,de jóval ritkább)

A december azért rizikós,mert akárcsak otthon itt is sok meló csak az ünnepek miatt van.Amint letelik az ünnepek,az új dolgozókat el is küldik.

Egyébként konyhai melók általában vannak,de vagy alvállalkozó adja ki a melót,vagy az étterme kirakatában egy papírra van kiírva,hogy "mosogatót vagy pincért keresnek" Ilyet szoktam látni néha..

2012. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

aham, értem.

Lehetne pár kérdésem?


Te kint élsz Angliában? Könnyen találtál állást mikor kimentél? Angolul mennyire tudtál beszélni?

2012. febr. 9. 11:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen kint élek(de nem Londonban)

Az angol tudásom nem a legjobb volt,így nem is találtam könnyen melót.Sőt.Elég sokáig nem is dolgoztam.Végül szerencsém volt(jó helyen voltam,jó időben)

2012. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtam üzit.

2012. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szia! Én is szeretnék kimenni Londonba,nem sok mindenhez értek és keveset tudok angolul, gondoltam gyermekfelügyeletet vállalnák kint nem tudom mennyi esélyem van rá,több gyermekem van.
2012. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia. a gyerekeket vinnéd magaddal vagy már nagyobbak?
2012. febr. 9. 12:52
 9/15 rottingrabbits válasza:
Nah. November-December tajan MINDIG van melo,pont az unnepek miatt. Januar-Marcius holt szezon.Aprilistol javul. Nyelvtudas nem kell,ha hajlando vagy gyarban vagy valami hasonlo helyen dolgozni.Persze jobb nyelvtudas=jobb melo,de ha kinn elsz,elobb-utobb ugyis megtanulod,ha akarod.
2012. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

tegnap 23:36

ne írjál ilyen hülyeséget hogy gyárba nem kell nyelvtudás..Mindenhová kell.Én kint vagyok 2 hónapja,és egy gyárba nem vesznek fel,mert nincs nyelvtudásom.Ha annyira biztos vagy hogy van ilyen hely,akkor tessék mondani merre van??? Én elmegyek és megpróbálom..Majd cserébe másoknak is ajánlom,sőt el intézem hogy ők is jöhessenek..

2012. febr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!