Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki aki...

Van itt olyan valaki aki Angliába szeretne munkát vállalni és március környékére tervezi a kiutazást?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 08:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jajj nem ám összevesztek..:) szerintem arra gondolt, hogy minimális nyelvtudás kell gyári munkához.
2012. febr. 10. 02:25
 12/15 anonim válasza:
igen viszem a gyerekeket,ők 9,11 évesek.
2012. febr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 02:25

ÚÚÚÚ én nem veszekszem,.Csak én is hittem a sok ilyen szövegnek,hogy nyelvtudás nélkül,meg alap angollal már lehet melót találni akár egy gyárban is.

Lehet ha van valaki aki bevisz téged..Még a gyári munkára is elvrják az angol tudást,sőt a takarításhoz is.Én látom nap mint nap amikor megyek a jobcentre-be,milyen sokan vannak ott és mennyi nemzetiségű ember.Van miből válogatni.Igen,elvagyok keseredve,hogy minden nap több mint 40-50 CV-ket adok be mindenhová.Már nem csak LOndont,hanem egész Angliát célba vettem,de semmi.Rengeteg kopogtatás,utána járás.Rengeteg utazás más városokba(és itt aztán beszélhetünk távolságokról) de semmi.Szerencsés vagyok,ha 50-ből ketten visszaüzennek,hogy "sajnáljuk,de nem"..Mindenhonnan elküldenek mert csak alap angol tudásom van..Én még úgy is szerencsés vagyok,hogy eltartanak,de sokáig én sem húzhatom..Szóval egy gyári munkának nagyon tudnék örülni,ha lenne olyan ahol nem várják el az angol tudást..

Szóval higgyétek el nekem.Segítség nélkül senkit nem fognak felvenni nyelvtudás vagy alap angollal..

Itt is van munkanélküliség,itt is tolonganak a munkákért.

2012. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia!


Egy kérdésem lenne. Láttam hogy írtad hogy Angliában vagy és munkát keresel. Sikerült már munkát találnod? Írtad hogy nem jó az angolod. Az mit jelent? Milyen szinten vagy? Megérted őket tudsz válaszolni?

Bocs hogy így lebombáztalak a kérdéseimmel, de én is hamarosan megyek és érdekelnek a dolgok.


Üdv

2012. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 18.11-nek

02-10 09:16 vagyok.Írtál nekem privit is,de látom itt is feltetted a kérdésedet.

Még mindig kint vagyok,de még mindig nincs munkám.Jobban mondva van egy part time takarítási melóm ami heti 20 óra csak.Ezt is végül úgy szereztem,hogy bevittek,vagyis protekcióval.

Az angol tudásom alapszintű.Ez annyit jelent,hogy betudok mutatkozni,el tudom mondani a születési évemet,a címemet,telefonszámomat.Olyan alap kérdésekre tudok válaszolni,hogy hány éves vagy?,hol laksz? stb. De ennyi.Nem értem mit mondanak,de igyekszem improvizálni.Ma is elvittem több helyre a CV-t,de nem sok reményt fűzök hozzá,hogy alkalmazni is fognak.Látom ,hogy milyen sokan keresnek állást(indiaiak,fekák,brazilok,lengyelek stb) de ők tudnak is kommunikálni.Így az esély az övéké.

Mivel nem keresek jól,épp hogy elég kajára,sajnos azt sem engedhetem meg magamnak,hogy befizessek egy intenzív angol tanfolyamra.Utána néztem havi 140 font.Így otthon tanulok magamtól..Én szerencsés vagyok,mert eltartanak,de nem ezért jöttem ki,hogy itthon üljek.

Hát ennyi a helyzet.

Ha nem tudsz angolul,vagy minimális a tudásod,akkor ne várj csodákat..Munkád csak akkor lesz ha van barát,rokon aki elintézi neked..Nyelvtudás nélkül már nem könnyű állást találni..

Ezért is várom annak az illetőnek a hozzászólását aki azt írta,hogy gyárban alap angollal felvesznek,hogy írjon már le pár gyárat ahol így van,és leellenőrzöm.Eddig nem írta le.Ebből gondolom,hogy még sincs olyan gyár..

Én minden nap egész Anglián belül lévő gyárakat felkutatok,és küldöm a CV-t..Ha olyan szerencsém lesz,hogy az egyik gyár felvesz,akkor ígérem,hogy segítek másokon,és elküldöm a gyár nevét-címét,hogy másnak is sikerüljön..(de addig csak álmodozom)

2012. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!