Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki külföldön vállal munkát,...

Aki külföldön vállal munkát, az hogy kezd neki?

Figyelt kérdés
Szívesen dolgoznék külföldön. Mi kell hozzá? Kapcsolatok? vagy szállást intézni előbb? és az engedélyek? 19N
2012. febr. 17. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
felretett penz, vagy kapcsolatok sem art. nekem pl volt egy ismerosom Londonban o pont lakotasat keresett, igy a szallasom mar megvolt, ezenfelul volt annyi felretett penzem hogy ha ket hetig nem talalok munkat akkor meg tudjak elni, ki tudjam fizetni elore az alberletet.. tehat csakis felretett penzzel szabad nekivagni. szerencsere en egy het utan talaltam munkat igy nem volt gond.
2012. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb a kezdő tőke, ami ország függő, de minimum 200ezer,ez alatt nem érdemes elindulni sem, de minél több annál jobb, annál többet tudsz munka nélkül megélni kint, emiatt több időd lesz ügyet intézni, és melót keresni.

Kapcsolat nem árt,de nem feltétel.

Jól jön egy ismerős akihez kimehetsz ahonnan el tudsz indulni.Csökkenti a költségeket, és biztonság érzést is ad.

Utána természetesen a szállás az első, de azt a legkönnyebb.

Azt neten találsz, és már fix helyre mehetsz, nem jellemző rá hogy átvernek, mármint hogy kimész és nem tudsz hová menni, mert nagy üzlet van a szobáztatásban.

Utána pedig, az engedélyek, biztosítás(TB), bankszámla.

Ha ezeket beszerezted utána tudsz csak munkát vállalni(hivatalosan), persze ez is országfüggő.

A munkakeresés pedig a legnagyobb falat.

Arra több mód is van, munkaközvetítő irodák, hirdetések, ismerős által, esetleg te házalsz....


Nagyjából ennyi hirtelen.

Üdv.

2012. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előttem író majdnem mindent leírt, de azt ne felejtsd el, valami nyelv mondjuk angol nagyon kell. Mi már itt lakunk saját otthonunkban, de bizony nem volt könnyű a kezdés.
2012. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen.....a nyelvtudás, minimum egy erős közép!

Azt annyira alap dolognak tartottam hogy el is felejtettem említeni.

Köszönöm 3#.



Üdv.

2#

2012. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!