Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba utaznál el...

Melyik országba utaznál el két hónapra ha megtehetnéd? És miért oda?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 15:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Kubába. Engem nagyon érdekel a kultúrája, meg szeretem a latin-amerikai zenéket (mellesleg tanultam rájuk táncolni). Az ételekért is oda vagyok, meg a hangulat is iszonyat jó ott. A Karib-tengerért is odavagyok. Rajongok a pálmákért. És többen is mondták, hogy aki elment oda, meg arra a környékre, mind boldogan jöttek haza.
2012. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Japánba. Kiskorom óta lenyűgöz a kultúrája, meg ahogy a semmiből elektronikai nagyhatalommá váltak, ahogy ez vegyül az életükben az évezredes hagyományokkal. Nem utolsósorban a képek alapján gyönyörű ország.
2012. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nagy utazó vagyok, elég nehéz lenne kiragadni egy úti célt, úgyhogy ha nem haragszol, többet is felsorolnék :)


Sikerült Svájcban és Franciaországban is eltöltenem egy kis időt már, mindkét helyre bármikor visszamennék. Nagyon megfogott a hangulat, hogy kulturáltak az emberek, a tisztaság, az épületek... Csodálatos!


USA-ba is szívesen ellátogatnék, néhány nagyvárosba is, de főleg a vidék, az igazi Amerika érdekel. Ugyanez érvényes Kanadára is.


Afrikából és Ázsiából nagyjából az egész kontinenst fel tudnám sorolni, szóval azt inkább kihagyom :D De oda is, bármikor, Kenya, Nepál, Tibet, Mongólia... Ezek mind nagyon vonzanak, utóbbi három igazából a hegyek és a buddhizmus miatt.


Nagyon-nagyon nagy szerelem még Ausztrália és Új-Zéland. Ha mehetnék két hónapra, akkor kicsit csalnék, mennék Ausztráliába másfél hónapra, és két hétre átlógnék Új-Zélandra :P Itt pedig magának a két országnak a vadsága és különlegessége fogott meg. Elnézést a hosszú válaszért, ahogy tovább gondolkoztam, úgy tudnék még egyre többet írni... Szép estét! :)

2012. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az Egyesült Államokba talán, a sokfélesége és a nagysága miatt, nagyon sokféle tájat fel lehetne fedezni, illetve sok furcsaságot. egyébként nem vagyok USA-fan, de érdekel.
2012. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!