Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Angliába (Londonba...

Budapestről Angliába (Londonba) melyik busztársaságok mennek? Esetleg vonattal eltudok jutni lehetőleg átszállás nélkül?

Figyelt kérdés
Ha tudtok olyan busz, vonat vagy repülőgép társaságot amely állatot is szállít, írjátok meg. A kiskutyánkat szeretnénk elhozni Magyarországról Angliába. Tapasztalatok is érdekelnek. Köszi
2012. febr. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Volánbusz(Eurolines) Naponta megy járatuk Londonba.

[link]


Vonattal átszállás nélkül lehetetlen.


Kutyát vinni angliába kemény dió készülj fel rá!!!

Egy rakás papír kell hozzá úgy tudom.


Üdv.

2012. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Busz esetén Volánbusz vagy a www.cseh-busz.hu. Kutyát buszra rakni nem fogsz az biztos! Repülőre nem tudok mit mondani, de szerintem az utastérbe nem viheted fel, poggyászként feladni meg nem tudom hogy lehet-e, vagy hogy viseli a kutya. A vonat az horror, mi számolgattuk tavaly, olyan 150E ft lett volna Párizson keresztül, meg a Csalagúton át csak egy útra! Szerintem bérelj 'ótót és gyertek haza azzal, kompra kell tenni Dover és Dunkerque között. Visszafelé meg meg kell pakolni a kocsit mindenféle tuti magyar cuccal, az visszahoz valamennyit az útiköltségből! Cigi, szalámi, szárazkolbász, bor, pálesz, bizonyos édességek. Hidd el, hamar el fogod passzolni! A kocsi természetesen viszi a kutyust, csak arra figyelj hogy meg legyen az oltás, meg kell valami orvosi igazolás ahhoz hogy nem fertőző beteg. Nem vagyok benne biztos, de valamilyen úti okmány is kell a kutyának is! Vagy bevezetik az útleveledbe, vagy kap saját fényképest, valamelyik a kettő közül. A kompnál mindenképp jelezni kell az állat szállítását, mert azon sem viheted csak a nyitott fedélzetre.


Üdv. A.

2012. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat. a kutyusnak már minden papírja megvan, csak az útra vár. esetleg mi a véleményetek a az autós futárszolgálatokról. 2 nap az út ide, de vajon a kutya jól viselné?
2012. febr. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!