Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaraltál már egyedül? Milyen...

Nyaraltál már egyedül? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Rossz lehet.
2012. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, de szerintem tök jó lehet. Azt csinálsz egész nap amit akarsz, azt és akkor és addig nézel meg amíg akarsz, nincs az hogy a másik nyavajog hogy már fáradt, ez nem olyan érdekes, menjünk máshova, ne itt együnk, stb.

Én utoljára gyerekkoromban voltam nyaralni, akkor nyilván nem egyedül, újabban nem vagyok az a nyaralós típus, de ha mennék, egyedül mennék.

2012. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Idén úgy néz ki, hogy a rokonaim, barátaim nem érnek rá, így arra gondoltam, hogy egyedül megyek.
2012. márc. 1. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi családdal eddig még soha nem nyaraltunk, egyszerűen nem volt rá pénz, szóval én azt nem tudom milyen lehet :)

Tesóimmal volt már szerencsém kétszer is egy-egy hetet eltölteni külföldön, az szuper volt, de az tényleg visszavetette, amikor mondjuk egyikünknek már nem volt kedve menni tovább, de mégis mentünk...


Idén én is az egyedül nyaralást tervezem, szuper lehet!!!!!

2012. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez akkor jó, ha egyébként van valami program, vagy cél. Én például csináltam már olyat, hogy körbetekertem a Balatont egyedül pár nap alatt, kempingeztem, ismerkedtem helyi arcokkal és a kempingezőkkel. Persze másra is alkalmas lehet, nem csak biciklizésre, a lényeg, hogy ne csak teng-lengj egész nap.
2012. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nyaraltam már egyedül Berlinben, és nagyon tetszett mert mivel nem volt velem magyar, rá voltam kényszerülve a német nyelv használatára minden szociális érintkezéshez és sokat fejlődött a német tudásom.
2012. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos van egy nagy hátránya, hogy jóval drágább!!

(pl. egyágyas felár, stb...)

2012. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül én pl. Berlinben egy olyan hostelben aludtam, ami egy régi keletnémet panelházban van berendezve és ott volt olyan opció, hogy egy csomó emeletes ágy van egy szobában és ott egy fekvőhely csak 9 euró éjszakánként.
2012. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó!

Nyaralásról volt szó!

Nem pedig "nyomor-szállóról" !!!

2012. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogyha az a cél, hogy "nyaralj" nempedig az, hogy lásd a világot annyi pénzből, amennyiből kijössz, akkor elég bejelentkezni a helyi wellness szállóba azt kész XD
2012. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!