Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjek 1000 dollárból?

Hova menjek 1000 dollárból?

Figyelt kérdés

Valami szép helyre gondoltam, nem Mo-n. Hárman mennénk és 1000 $-ból kell az utat és a szállást elintézünk.

Tippek?


2012. márc. 2. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért idegenektől kérdezed? Nézz szét a neten, meg utazási irodákban, katalógusokban. Nem is ismerünk, nem tudjuk, hogy hol jártál már, nem ismerjük az igényeidet, szokásaidat! Túrázni, pihenni, sziklát mászni...vagy mit szeretsz? Ezeket nektek kell tudnotok!
2012. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neten beleuntam a keresésbe, mert ennyi pénzből sehova sem lehet elmenni :D
2012. márc. 2. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van autótok, akkor H.országban tudok segíteni a többiben,

hogy kijöjjetek enyiből.

2012. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*n
2012. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért 1000 dollár nem olyan nagyon kevés!
2012. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem tudsz vele mit kezdeni, add nekem :-) Ennyiből elmegyek a kedvesemmel 1 hétre Bécsbe vagy 2 hétre Horvátországba vagy 3 hétre a Mátrába/Dunakanyarba... ha észnél van az ember és NEM LUSTA, akkor elég low-budget-re ki lehet hozni egy nyaralást.
2012. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Most látom, belföld nem játszik... akkor Kárpátalja, Székelyföld, Bulgária-Napospart, Garda-tó, Szicília... 1 hét low-budget simán megvan ennyi pénzből, vagy 3-4 nap félpanzió
2012. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!